Cooper CS7 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Cooper CS7

Cooper
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Cooper CS7

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Cooper CS7 to letnie opony klasy średniej przeznaczone do samochodów osobowych. Producent tego ogumienia zadbał o wykorzystanie odpowiednich rozwiązań, materiałów i technologii. Dzięki temu prezentowany wyrób oferuje optymalne parametry jezdne w zróżnicowanych warunkach letnich.

Inżynierowie zadbali o wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z jazdą po łatwym czy też trudnym terenie w czasie upału lub deszczu. Model ten nadaje się do pojazdów klasy średniej oraz wyższej, ze względu na swoje przystosowanie do dużych obciążeń i przeciążeń.

Opona Cooper CS7 charakteryzuje się wysoką jakością, dzięki której zyskała mnóstwo pozytywnych opinii ekspertów z branży motoryzacyjnej oraz zadowolonych użytkowników. Odpowiednia dbałość o równowagę pomiędzy właściwościami jezdnymi, a komfortem sprawia, że prezentowany wyrób jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli samochodów używanych od czasu do czasu oraz na co dzień na krótszych i dalszych dystansach.

Cechą charakterystyczną opon Cooper CS7 jest asymetryczna rzeźba bieżnika. Część zewnętrzna opony posiada elementy, które są odpowiedzialne za zapewnienie jak najlepszej stabilności i przyczepności na suchej nawierzchni. Są to różnego rodzaju nacięcia, klocki oraz inne elementy, dzięki którym opona wczepia się w podłoże dowolnego typu. Taka konstrukcja ma również istotny wpływ na bezpieczeństwo, ponieważ skraca drogę hamowania.

Wewnętrzna część opony asymetrycznej składa się z szerokich rowków i kanałów mających za zadanie odprowadzanie wody z powierzchni styku z podłożem. W ten sposób redukuje się ryzyko zjawiska aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej, który powoduje nagłą i niebezpieczną utratę panowania nad autem. Taka konstrukcja poprawia trakcję na zakrętach oraz przy większej prędkości.

Mieszanka gumowa opony Cooper CS7 oferuje odpowiednią elastyczność niezależnie od temperatury i pogody. Materiał ten charakteryzuje się powolnym i równomiernym ścieraniem, co przekłada się na optymalne parametry przez cały okres eksploatacji opony.

Dostępne rozmiary opon Cooper CS7

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.