Opony letnie Cooper

Cooper
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Cooper

Szerokość

Profil

Średnica

Kto produkuje opony letnie Cooper

Marka opon letnich Cooper wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a siedziba producenta do dziś znajduje się w Findlay, w Ohio. Produkcja opon letnich Cooper odbywa się między innymi w USA, Chinach, Anglii, Meksyku i ponad 60 placówkach producenta, rozlokowanych na całym świecie. Warto w tym miejscu wspomnieć, że producent obecnie zatrudnia około 20 tysięcy pracowników.

Niezależnie od miejsca produkcji, wszystkie opony letnie Cooper muszą przejść te same wymagania, nim zostaną wypuszczone do sprzedaży.

Historia producenta ogumienia na lato Cooper

Marka opon letnich Cooper powstała w 1914. Miasto Akron w stanie Ohio, gdzie rozpoczęła się historia firmy, uchodzi dziś za największe zagłębie opon na terenie Stanów Zjednoczonych. Już przez pierwsze dekady w XX wieku, działało tam ponad 100 firm, produkujących opony!

Na sukces w Europie, opony letnie Cooper musiały poczekać na koniec lat 90. W tych latach producent ogumienia Cooper przejął brytyjską firmę Avon Rubber. Zaowocowało to ekspansją na rynek europejski i światowy, a w późniejszym czasie zdobywaniem coraz większej popularności przez opony letnie Cooper.

Opony letnie Cooper czy warto kupić?

Mimo, że marka opon letnich Cooper dopiero zyskuje popularność na świecie, zdążyła zaskarbić sobie wiele pozytywnych opinii kierowców i ekspertów motoryzacyjnych. Ogumienie letnie amerykańskiego producenta chwalone jest za bardzo dobry stosunek jakości do ceny i wysoki poziom bezpieczeństwa i parametrów.

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników, którymi kieruje się producent opon letnich Cooper. To właśnie zachowanie przez kierowcę stabilności i precyzji jazdy jest priorytetem w produkcji ogumienia letniego producenta z USA.

Cooper, produkując opony letnie przykłada szczególną uwagę do wysokiej jakości ogumienia i zdobywania zysku w sposób uczciwy. Tysiące kierowców na całym świecie przekonało się już o jakości opon letnich Cooper.

W ofercie producenta znajdziesz korzystne cenowo opony letnie do 4x4 i SUV-ów, które są nieformalną wizytówką firmy, ale też do samochodów osobowych i pojazdów dostawczych. Postaw na solidność i doświadczenie. Już teraz skorzystaj z wyszukiwarki i dobierz opony letnie Cooper do swojego pojazdu i potrzeb!

Najwyżej oceniane letnie opony Cooper

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.