Cooper Discoverer ATT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Cooper Discoverer ATT

Cooper
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Cooper Discoverer ATT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Cooper Discoverer ATT to letnia opona klasy średniej, produkowana z myślą o samochodach terenowych z napędem na cztery koła. Zachwycą się nią kierowcy lubiący urozmaicić sobie jazdę po autostradach czy szosach o wiele mniej przewidywalnym terenem.

Opona została wyposażona w bieżnik o konstrukcji asymetrycznej, która króluje w przypadku opon letnich.

Dynamiczna budowa bieżnika jest odpowiedzialna nie tylko za atrakcyjny wygląd opony. Jej zewnętrzna część decyduje o dużej przyczepności na nawierzchniach suchych, a z kolei wewnętrzna połowa jest przystosowana do nawierzchni mokrych.

Wzmocniona konstrukcja opony pozwala jej na pokonywanie nie tylko łatwych tras po szosie, ale również na jazdę w niekorzystnych warunkach terenowych.

Bieżnik został skonstruowany w ten sposób, aby efektywnie usuwać spod kół nadmiar wody podczas letnich ulew oraz błoto podczas jazdy w terenie. Dzięki temu kierowca może się cieszyć stabilną jazdą i ma mniejsze szanse na wystąpienie zjawiska akwaplanacji. Zjawisko to występuje, kiedy opona ślizga się po warstwie cieczy i jest powszechną przyczyną utraty kontroli nad pojazdem.

Produkt został wykonany z profesjonalnej mieszanki gum, zapewniającej mu optymalną twardość i elastyczność, a także dużą wytrzymałość na uszkodzenia.
Wzmocniona konstrukcja opony neutralizuje wibracje oraz zmniejsza emisję hałasu, dzięki czemu zapewnia wygodną i cichą jazdę.

Warto również zauważyć, że zaawansowana budowa opony sprawia, że nie klinują się w niej kamienie czy inne elementy występujące w terenie. To dodatkowa gwarancja pewnej jazdy, nawet wtedy, kiedy podłoże jest nierówne czy jest to droga szutrowa. 

Klasa średnia w tym wypadku świadczy o bardzo wysokich standardach w połączeniu z adekwatną ceną. Producent zadbał o to, aby wytrzymałe tworzywa mocno wpływały na żywotność opony i doskonałe osiągi.

Klienci chwalą przede wszystkim świetną przyczepność na śliskich nawierzchniach oraz bezpieczną jazdę na granicy przyczepności. Dodatkowym atutem produktu jest równomierne i powolne ścieranie się gumy. 

Dostępne rozmiary opon Cooper Discoverer ATT

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia