Cooper ZEON CS SPORT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Cooper ZEON CS SPORT

Cooper
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Cooper ZEON CS SPORT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.33/6

Opony Cooper Zeon CS Sport to idealne opony zapewniające komfortową, bezpieczną i szybką jazdę samochodem osobowym. Produkowane w niewielkim zakresie rozmiarów i przeznaczone wyłącznie do szybkich i wartościowych samochodów sportowych.

Przystępna cenowo opona Cooper Zeon SC Sport jest godnym konkurentem pod względem jakości, niezawodności i trwałości dla wielu światowych producentów opon do samochodów sportowych. Wynika to z obecności wielu cech, a także dużej ilości innowacyjnych technologii, które są wykorzystywane podczas produkcji opon Cooper.

Dzięki temu, że do surowca do produkcji opony Cooper Zeon CS Sport dodawana jest duża liczba optymalizujących komponentów, w tym krzemionka, to ta opona do samochodów sportowych oferuje perfekcyjne prowadzenie i doskonałą trakcję, nawet na mokrej nawierzchni.

Dzięki zastosowaniu specjalnych mieszanek, opony te bardzo szybko osiągają maksymalną prędkość, niezależnie od stopnia zmoczenia nawierzchni. Ważne jest, że opony Cooper Zeon SC są mniej podatne na zużycie dzięki wyjątkowej mieszance, co oznacza, że będą dłużej służyć na drodze.

Warto podkreślić, że zastosowanie unikalnej technologii Optinoise sprawia, że opona jest praktycznie wolna od hałasu i wibracji, dzięki czemu uzyskasz maksymalny komfort i przyjemność z jazdy w swojej Cooper Zeon SC.

W oponie Cooper Zeon CS Sport zastosowano unikalną technologię wzmacniania opony o nazwie "Flipper", która poprawia sterowność i stabilność kierunkową, nawet podczas jazdy po mokrym torze w niskiej temperaturze powietrza. Spiralny ogranicznik zamontowany w Cooper Zeon CS Sport pomaga poprawić komfort jazdy kolektora przy dużych prędkościach.

Główną zaletą unikalnego wzoru bieżnika opony Cooper Zeon CS Sport jest obecność wzmocnionego i trwałego centralnego żebra. Żebro to składa się z dwuwarstwowej tuszy. Obecność tej funkcji pozwala na płynne i komfortowe sterowanie samochodem oraz doskonałe wyczucie drogi.

Opony Cooper Zeon KS Sport są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, które pomagają chronić felgi przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami.

Dostępne rozmiary opon Cooper ZEON CS SPORT

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.