Cooper ZEON CS8 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Cooper ZEON CS8

Cooper
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Cooper ZEON CS8

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.56/6

Cooper Zeon CS8 to innowacyjna i niezawodna opona przeznaczona jest do montażu w samochodach osobowych oraz do użytku letniego. Opony posiadają asymetryczny wzór bieżnika, który polepsza właściwości jezdne. Dzięki unikalnej kompozycji mieszanki gumowej, opony te posiadają innowacyjne właściwości techniczne, które czynią je jednymi z najlepszych w swoim rodzaju.

Opona Cooper Zeon CS8 oferuje doskonałe właściwości trakcyjne i przyczepność zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach. Główne zalety gumy Cooper to wysoka odporność na aquaplaning i niższe zużycie paliwa.

Opony Cooper Zeon CS 8 produkowane są z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Opony te były używane przez kierowców Formuły 1 w 2015 roku i warto wspomnieć, że w tych testach wypadły bardzo dobrze.

Opona ta jest najlepsza dla kierowców, którzy lubią szybką jazdę, niezależnie od warunków drogowych. Dzięki szerokim barkom opony tego modelu gwarantują bezpieczne i pewne pokonywanie ostrych zakrętów przy dużej prędkości. Cooper Zeon CS8 jest doskonała w każdym manewrze, zarówno na mokrych jak i suchych nawierzchniach.

Niezawodną i pewną jazdę w Cooper Zeon CS8 na mokrych lub deszczowych drogach zapewnia wydajny system odprowadzania wody na bieżniku. Szerokie i głębokie kanały i rowki zapewniają szybkie i skuteczne odprowadzanie wody z miejsca styku opony z podłożem. Dzięki tej właściwości opona zachowuje stabilność kierunkową i przyczepność na drodze po deszczu. Opona Cooper Zeon CS8 dostępna jest w rozmiarach R15, R16, R17.

Opona Cooper Zeon CS 8 została wykonana z konkretnej mieszanki gumowej, która gwarantuje jej długą żywotność. Opony przechodzą 5 etapów zużycia. Na bieżniku opony znajdują się specjalne wskaźniki zużycia, które ostrzegają kierowcę, kiedy nadszedł czas na natychmiastową wymianę zużytych opon. Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu wszystkich elementów na powierzchni opony Cooper Zeon TS 8 prawie nie dochodzi do nierównomiernego zużycia, nawet w trudnych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Cooper ZEON CS8

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.