Cooper Weather-Master SA2 +

Cooper
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Cooper Weather-Master SA2 +

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.38/6

Cooper Weather-Master SA2 + to opony zimowe klasy średniej, które charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Rozwiązanie to zostało przygotowane z myślą o użytkownikach samochodów osobowych poszukujących niedrogich opon, które są jednak trwałe i gwarantują optymalne parametry jezdne przekładające się na wysoki poziom bezpieczeństwa.

Model Cooper Weather-Master SA2 + to opona stworzona z myślą o jeździe zimowej. Oznacza to, że zapewnia ona bardzo dobrą przyczepność na śniegu, lodzie czy też mokrej nawierzchni albo drodze pokrytej błotem pośniegowym. Potwierdzeniem tego faktu jest uzyskanie oznaczenia 3PMSF, które jest przyznawane wyłącznie oponom, które spełniają wymogi unijne w zakresie przyczepności i innych parametrów jezdnych na śniegu.

Symetryczny bieżnik kierunkowy gwarantuje bezpieczeństwo w warunkach zimowych. Opony zostały skonstruowane tak, aby wgryzały się w śnieg gwarantując optymalną przyczepność oraz stabilną jazdę na śniegu zarówno po prostej drodze, jak i na zakrętach.

Szerokie rowki ułożone w kształcie litery V oraz liczne nacięcia to dodatkowe elementy poprawiające przyczepność i stabilność w trudnych warunkach zimowych. Odpowiadają one za efektywne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego spod powierzchni opony.

Auto jest więc lepiej chronione przed zjawiskiem aquaplaningu oraz innymi niebezpieczeństwami związanymi z jazdą w sezonie zimowym. Taka nowoczesna budowa bieżnika gwarantuje również krótszą drogę hamowania na śniegu, w błocie i na mokrej drodze.

Opony zimowe Cooper Weather-Master SA2 + cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników i ekspertów również ze względu na wykorzystanie starannie opracowanej mieszanki gumowej. Nie traci ona swoich właściwości nawet podczas silnych mrozów. Oprócz doskonałych parametrów, zapewnia ona oponie dużą trwałość i równomierne zużycie.

Testy opony zimowej Cooper Weather-Master SA2 +

  • Test Auto Bild Sportcars w rozmiarze 225/40 R18, opona zimowa Cooper Weather-Master SA2 + otrzymała notę zadowalającą (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Cooper Weather-Master SA2 +

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.