Cooper Discoverer All Season | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Cooper Discoverer All Season

Cooper
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Cooper Discoverer All Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Cooper Discoverer All Season to produkt zaliczany do grupy opon wielosezonowych. Oznacza to, że została wyprodukowana tak, aby łączyć w sobie najważniejsze cechy i parametry jezdne charakterystyczne dla ogumienia letniego oraz zimowego. Dzięki takim rozwiązaniom można cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą przez cały rok, bez konieczności sezonowej wymiany ogumienia, która dla wielu osób potrafi być czasochłonna i problematyczna.

Warto pamiętać, że ogumienie Cooper Discoverer All Season to produkty klasy średniej, które łączą w sobie bardzo dobre właściwości jezdne przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen. Ogumienie to jest przystosowane do użytkowania w pojazdach, w których zamontowano felgi o rozmiarze od 14 do 20 cali.

Wysoką jakość oraz bardzo dobrą przyczepność i krótką drogę hamowania w trudnych warunkach zimowych potwierdziły liczne testy oraz opinie ekspertów i zadowolonych użytkowników. Opona Cooper Discoverer All Season posiada kierunkowy bieżnik z układem rowków i lameli, które poprawiają przyczepność, stabilność oraz skracają drogę hamowania i ułatwiają przyspieszanie czy też ruszanie z miejsca.

Odpowiednio zaprojektowany układ rowków i nacięć umożliwia efektywne odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod powierzchni opony zapewniając lepszą powierzchnię styku z podłożem. To z kolei przekłada się na poprawioną ochronę przed aquaplaningiem i poślizgiem na mokrej, zabłoconej lub ośnieżonej nawierzchni.

Mieszanka gumowa, z której wykonano opony Cooper Discoverer All Season jest twardsza w porównaniu z ogumieniem sezonowym, jednak wykorzystano w niej składniki, które gwarantują wysoki poziom elastyczności zarówno w temperaturach letnich, jak również zimowych.

Testy opony wielosezonowej Cooper Discoverer All Season

  • Test Auto Express w rozmiarze 225/45 R17, opona wielosezonowa Cooper Discoverer All Season otrzymała notę zadowalającą (5. miejsce, 2020 r.);
  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/45 R17, opona wielosezonowa Cooper Discoverer All Season otrzymała notę zadowalającą (2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Cooper Discoverer All Season

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.