Falken Wildpeak A/T AT3WA | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken Wildpeak A/T AT3WA

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken Wildpeak A/T AT3WA

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Falken Wildpeak A/T AT3WA to opony letnie do samochodów typu SUV oraz pojazdów z napędem na 4 koła. Model ten charakteryzuje się dużą wszechstronnością i gwarantuje optymalne właściwości jezdne w zróżnicowanych warunkach pogodowych i terenowych. Model został specjalnie wzmocniony i dzięki temu utrzymuje ciężar i obciążenia generowane przez mocne pojazdy terenowe oraz świetnie radzi sobie z jazdą po najbardziej surowych trasach i nawierzchniach niskiej klasy.

Opony Falken Wildpeak A/T AT3WA posiadają nowoczesny bieżnik o blokowym wzorze. Konstrukcja ta składa się z kilku istotnych stref, do których zaliczają się ścianki boczne wyposażone w dodatkowe zewnętrzne wierzchołki, bloki wykonane w technologii 3D Canyon Spikes, rampy podporowe i krawędzie opuszczane stopniowo. Całość została wykonana na bazie mieszanki gumowej z domieszką krzemionki.

Jednym z najważniejszych atutów modelu terenowego Falken Wildpeak A/T AT3WA jest opatentowana, zupełnie nowa ściana boczna. Na jej powierzchni znajdują się specjalne bloczki odpowiedzialne za poprawę sztywności bieżnika.

Innowacyjna rampa podporowa jest elementem, który stopniowo opuszcza krawędź poprawiając stabilność i sprawiając, że manewrowanie staje się dużo łatwiejsze. Dzięki takiej konstrukcji można uniknąć problemów z kamieniami, które się blokują w rowkach.

Zewnętrzny wierzchołek to kolejny innowacyjny pomysł. Działa on jak osłona termiczna, która chroni elementy przed nagrzewaniem lub nadmierną utratą ciepła. Dodatkowym zadaniem tego elementu jest zabezpieczenie ścianki bocznej przed uszkodzeniami mechanicznymi powstającymi w wyniku uderzenia o wyboje lub inne przeszkody znajdujące się na trasie.

W oponie Falken Wildpeak A/T AT3WA wykorzystano bieżnik charakteryzujący się dużą głębokością. Jest to świetne rozwiązanie, które chroni oponę przed kamieniami oraz odprowadza wodę, zmniejszając ryzyko aquaplaningu. Na blokach znajdują się wspomniane wyżej lamele 3D Canyon, które poprawiają stabilność pojazdu w czasie jazdy w trudnych warunkach pogodowych i terenowych.

Dostępne rozmiary opon Falken Wildpeak A/T AT3WA

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.