Opony całoroczne Falken | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Falken

Falken
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.97/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Falken

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Falken historia producenta

Jak na markę opon całorocznych historia Falken rozpoczęła się późno, bo dopiero w 1983 roku. Firma oponiarska powstała jako spółka-córka wielkiego koncernu Sumitomo Rubber Industries, działającego w przemyśle gumowym już od 1909 roku.

Od pierwszych wyprodukowanych opon, marka Falken zaczęła zyskiwać uznanie wśród kierowców, a szczególnie miłośników sportów motorowych, w których opony Falken odniosły wiele sukcesów. Można więc powiedzieć, że pierwsze opony całoroczne Falken powstały w trudnych i często ekstremalnych warunkach torów wyścigowych.

Czy warto kupić opony wielosezonowe Falken?

Mimo bycia w średniej klasie ogumienia, opony wielosezonowe swoje technologie czerpią od jednego z większych koncernów gumowych na świecie. Dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym, opony całoroczne Falken sprawnie działają w letnich i zimowych warunkach.

Użyta w nich specjalna konstrukcja bieżnika pozwala oponom wielosezonowym odprowadzić spod kół nawet duże ilości wody, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni. Jest to ważny aspekt wybierania opon całorocznych, gdyż minimalizuje ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu.

Sam producent opon całorocznych jest od lat związany ze światem sportu. Z trudnych warunków na torach czerpie inspirację do produkcji ogumienia całorocznego, aby mogło być wytrzymałe nawet podczas najcięższych prób.

Opony całoroczne Falken cena

Z racji tego, że opony całoroczne Falken nie są tak popularne jak ogumienie wielkich koncernów, ich cena często jest niższa od tych, które można zobaczyć u konkurencji. Ogumienie wielosezonowe marki Falken oferuje dobry stosunek jakości do ceny, a jakość i solidność produktów aspiruje do dołączenia do grona marek opon premium.

Dzięki temu, opony całoroczne Falken będą dobrym wyborem dla kierowców, którzy szukają solidnych opon całorocznych o wysokich parametrach, przy zachowaniu dobrego stosunku cena-jakość.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Falken

Ocena
producenta

4.97/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.