Opony zimowe Falken | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Falken

Falken
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.97/6

Wyszukaj
zimowe opony
Falken

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Falken o marce

Mimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku oponiarskim, marka opon zimowych Falken zdążyła już zdobyć uznanie wśród wielu kierowców na całym świecie. Pierwsze ogumienie japońskiej marki powstało w roku 1983.

Twórcy marki opon Falken na co dzień zmagają się z górzystym terenem i zróżnicowanymi warunkami drogowymi, które panują w Japonii. Dzięki temu dobrze rozumieją, jak ważne jest bezpieczeństwo i stabilność na każdej nawierzchni, którą nieustannie dopracowują w oponach zimowych Falken.

Gdzie są produkowane opony zimowe Falken?

Producent opon zimowych Falken powstał w Japonii, ale zdążył już rozszerzyć swój zasięg na cały świat. Posiada nowoczesne linie produkcyjne opon zimowych, między innymi w Chinach, Turcji, Tajlandii, Niemczech czy RPA.

Warto wspomnieć, że producent poddaje opony zimowe Falken zróżnicowanym testom na zachowanie w warunkach zimowych, między innymi na oblodzonych trasach w Laponii.

Niezależnie od miejsca, z którego ogumienie na zimę pochodzi, każde musi spełnić te same, wysokie normy producenta przed wypuszczeniem na rynek.

Opony zimowe Falken czy warto kupić?

Producent przy produkcji opon zimowych Falken czerpie doświadczenia i inspirację ze sportów motorowych. Opony wykorzystywane w wyścigach na torach muszą być bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie, a przy tym zapewniać pełne panowanie nad samochodem w trudnych warunkach. I do takich wartości dąży Falken w swoich oponach zimowych.

Ogumienie testowane na wymagających torach wyścigowych bezpośrednio przekłada się na wysokie parametry opon zimowych Falken przeznaczonych do aut osobowych, dostawczych, 4x4 czy SUV-ów.

Warto wspomnieć, że opony na zimę Falken posiadają oznaczenie 3PMSF, dzięki czemu mamy pewność że przeszły dodatkowe testy parametrów podczas zimy i spełniają wymogi Unii Europejskiej.

Ekologiczne rozwiązania producenta zaowocowały też niskimi oporami toczenia. Dzięki temu opony zimowe Falken ograniczają spalanie, a przez to i koszty paliwa.

Ogumienie japońskiego producenta jest świetną propozycją dla kierowców, którzy chcą podróżować bezpiecznie w zimowych warunkach i ograniczyć koszty eksploatacji swojego samochodu!

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.