Falken EuroWinter VAN01 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken EuroWinter VAN01

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken EuroWinter VAN01

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.56/6

Falken EuroWinter VAN01 to zimowa opona klasy średniej, która łączy w sobie zadowalające parametry jezdne i wysoką jakość przy jednoczesnym utrzymaniu korzystnej ceny. Innymi słowy, jest to produkt przeznaczony dla użytkowników, którym zależy na atrakcyjnym współczynniku cena-jakość.

Prezentowane ogumienie posiada parametry zoptymalizowane pod pojazdy dostawcze. Dzięki swoim parametrom, cieszy się ona bardzo dobrą opinią wśród ekspertów z branży motoryzacyjnej oraz wśród użytkowników samochodów o przeznaczeniu dostawczym. Model ten jest dopasowany do pojazdów wyposażonych w felgi o rozmiarze w zakresie 14-17 cali.

Dzięki optymalizacji wielu parametrów i wykorzystaniu nowoczesnych technologii, opony Falken EuroWinter VAN01 są w stanie zapewnić dobrą przyczepność, stabilność oraz komfortową i bezpieczną jazdę w warunkach zimowych w mieście oraz na ośnieżonych drogach w terenie niezabudowanym.

Symetryczny bieżnik z szerokimi rowkami to bardzo ważny atut prezentowanego ogumienia. Taki układ rowków i kanalików bardzo efektywnie odprowadza błoto pośniegowe i wodę zapewniając większą powierzchnię styku opony z podłożem i zmniejszając ryzyko aquaplaningu oraz poślizgu na śniegu i błocie. Nowoczesna budowa tej opony przekłada się na skróconą drogę hamowania, lepszą przyczepność, precyzyjne ruszanie z miejsca i przyspieszanie oraz stabilne prowadzenie na suchej, mokrej, oblodzonej oraz ośnieżonej drodze. Potwierdzeniem wysokiej przyczepności na śniegu jest oznaczenie 3PMSF.

W produkcji modelu Falken EuroWinter VAN01 wykorzystano mieszankę gumową bazującą na trwałych składnikach. Dzięki temu udało się poprawić odporność ogumienia na różne uszkodzenia oraz zużycie. Bieżnik zużywa się równomiernie i powoli, więc nawet w końcowym okresie eksploatacji opona Falken EuroWinter VAN01 zachowuje swoje optymalne właściwości jezdne.

Testy opony zimowej Falken EuroWinter VAN01

  • Test ADAC w rozmiarze 205/65 R16 C (do aut dostawczych), opona zimowa Falken EuroWinter VAN01 otrzymała notę zadowalającą (2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Falken EuroWinter VAN01

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.