Falken EuroWinter HS02 PRO

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken EuroWinter HS02 PRO

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Falken EuroWinter HS02 PRO to opony zimowe typu UHP, przeznaczone dla kierowców wymagających pojazdów. Są dedykowane do szerokiej gamy SUV-ów, crossoverów oraz aut o osiągach sportowych. Są produkowane przez uznaną japońską markę, wielokrotnie docenianą przez profesjonalistów.

Wyższe osiągi w modelu Falken EuroWinter HS02 PRO nie byłyby możliwe, gdyby nie zaawansowany, asymetryczny bieżnik. Podzielony na dwie strefy nie tylko znakomicie radzi sobie z odprowadzeniem dużej ilości wody, ale też zapewnia lepszą przyczepność na śniegu i śliskiej nawierzchni.

Jakie są atuty opon Falken EuroWinter HS02 PRO?

Opony Falken EuroWinter HS02 PRO zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić nienaganną przyczepność na śniegu i mokrych nawierzchniach. Jest to szczególnie ważne w Europie, w której zimy mogą być bardzo nieprzewidywalne.

Japoński producent pokazuje, że jazda na oponach UHP może być ekonomiczna. Świadczy o tym znakomicie dobrana mieszanka gumowa 4D-Nano Technology. Cechuje ją mniejsza masa, która ma zmniejszyć straty energii podczas jazdy - a dzięki temu zwiększyć efektywność paliwową! Dodatkowo pozytywnie wpływa ona na przyczepność i osiągi pojazdu w niskich temperaturach.

Dla kogo prezentowany model będzie dobrym wyborem? Opony Falken EuroWinter HS02 PRO znakomicie nadadzą się dla kierowców aut o wyższych osiągach, którzy chcą wykorzystać możliwości swojego pojazdu bez utraty bezpieczeństwa!

Dostępne rozmiary opon Falken EuroWinter HS02 PRO

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.