Falken EuroWinter HS-435 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken EuroWinter HS-435

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken EuroWinter HS-435

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Falken EuroWinter HS-435 to, jak sama nazwa wskazuje, opony zimowe, które przeznaczone zostały samochodom osobowym. Jest to model klasy średniej, który potrafi powalczyć z produktami z wyższej półki, a wszystko to przez zastosowanie wysokiej jakości materiałów i nowinek technologicznych.

Firma Falken postawiła w tym wypadku na bieżnik kierunkowy, który przez ostatnie lata potwierdza swoją świetność w warunkach zimowych. Wszystko to dzięki zastosowaniu bardzo gęsto rozstawionych lameli, które wręcz wbijają się w nawierzchnię, pozwalając na utrzymanie dobrej przyczepności.

Wyposażenie bieżnika w szerokie rowki odprowadzające wodę pozwoliły modelowi EuroWinter HS-435 na zminimalizowanie możliwości wystąpienia zjawiska aquaplaningu, które w innym wypadku jest bardzo częstym doświadczeniem zimowych kierowców.

Za precyzję prowadzenie odpowiada dopracowane centralne żebro, które pomaga w utrzymaniu kontaktu z nawierzchnią. Przed podobnym zadaniem postawiona została specjalistyczna mieszanka gumowa zastosowana przez firmę Falken.

Pozwala ona na utrzymanie odpowiedniej elastyczności nawet w skrajnych warunkach zimowych. Łączy się to ze zmniejszeniem oporów toczenia, które z kolei wpływają na zredukowanie ilości zużywanego paliwa, co jest rozwiązaniem dobrym dla portfela, jak i środowiska naturalnego.

Falken EuroWinter HS-435 to opona, która nada się świetnie dla każdego, kto potrzebuje stabilnego, wytrzymałego i bezpiecznego ogumienia na zimę, którą spędzi głównie podczas jazdy po mieście. Pozwoli ona na dynamiczne manewry i szybką reakcję, która jest tak bardzo pożądana podczas trudnych zimowych warunków.

Testy opony zimowej Falken EuroWinter HS-435

Na chwilę obecną nie ma żadnych aktualnych testów, które zostałyby przeprowadzone przez profesjonalnych recenzentów.

Warto jednak wiedzieć, że kierowcy bardzo cenią sobie ten model. Do głównych zalet, które wyróżniają, trzeba zaliczyć duże poczucie bezpieczeństwa na trasie, jak i stosunek jakości do ceny, który uważają za bardzo korzystny.

Dostępne rozmiary opon Falken EuroWinter HS-435

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.