Opony letnie Falken | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie Falken

Falken
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.97/6

Wyszukaj
letnie opony
Falken

Szerokość

Profil

Średnica

Dlaczego warto kupić opony letnie Falken

Dobrą rekomendacją dla opon letnich Falken jest uznanie, którym marka cieszy się wśród miłośników driftu i sportów motorowych. Wiąże się to z historią japońskiego producenta, którego opony letnie od wielu lat obecne są na największych torach świata.

Wśród ogumienia na lato Falken znajduje się ogumienie UHP, czyli Ultra High Performance. Tym mianem określane są opony zapewniające bardzo wysoką przyczepność, odporność na ścieranie i przegrzewanie oraz wysokie paramtery jezdne.

Falken jest także marką związaną z ekologią. Technologie poprawiające opory toczenia, pozwalają nie tylko kupować opony letnie bardziej przyjazne dla środowiska, ale też oszczędzić na rachunkach za paliwo!

Warto jeszcze wspomnieć, że za produkcją opon letnich Falken stoi wielki koncern gumowy Sumitomo Rubber Industries. Dzięki temu producent ogumienia na lato może korzystać z najnowszych technologii materiałowych, a przy tym zachować całkowitą niezależność.

Testy opon letnich Falken

Od wielu lat modele opon letnich Falken biorą udział w niezależnych testach oponiarskich. Zaopatrując się w nowe ogumienie letnie Falken, warto zwrócić uwagę na testy opon, ponieważ wykazują wszystkie ważniejsze parametry danego modelu.

Jako przykład, weźmy pod lupę uznaną oponę letnią Falken Azenis FK510. Test przeprowadzany przez prestiżowy magazyn Auto Zeitung, uhonorował „szczególnie polecaną” oceną ogumienie letnie japońskiego producenta. W tym samym roku, opona zajęła też pierwsze miejsce w teście opon ADAC.

Wyniki testów, w których biorą udział opony letnie Falken znajdują potwierdzenie w wielu pozytywnych opiniach kierowców i są potwierdzeniem poziomu jakości oraz solidności ogumienia.

Najwyżej oceniane letnie opony Falken

Ocena
producenta

4.97/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.