Falken Linam VAN01 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken Linam VAN01

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken Linam VAN01

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Falken Linam VAN01 to opony letnie do samochodów dostawczych, które charakteryzują się odpowiednim wzmocnieniem i przystosowaniem do dużej masy aut dostawczych wraz z ich maksymalnymi dopuszczalnymi ładunkami. Jest to ogumienie klasy średniej, które łączy w sobie atrakcyjną cenę z wysoką jakością, która spełnia wymagania większości użytkowników pojazdów dostawczych, którzy korzystają z nich prywatnie oraz w firmach.

Wzmocnione ogumienie Falken Linam VAN01 może być bez żadnych problemów stosowane w samochodach dostawczych oraz lekkich pojazdach ciężarowych wyposażonych w felgi o rozmiarze od 14 do 16 cali. W oponie tej zastosowano bieżnik o symetrycznej budowie.

Charakteryzuje się on cichą, komfortową pracą oraz małymi oporami toczenia, które przekładają się na niższy poziom zużycia paliwa oraz emisji szkodliwych spalin do atmosfery. Jest to więc produkt ekologiczny oraz ekonomiczny.

Opisywana opona radzi sobie bardzo dobrze na suchym oraz mokrym podłożu. Model Falken Linam VAN01 został wyprodukowany na bazie mieszanki gumowej, w skład której wchodzą polimery o utwardzających właściwościach.

Dzięki nim ogumienie jest odpowiednio elastyczne i twarde w szerokim zakresie temperatur. Opisywany materiał jest bardzo trwały i zużywa się równomiernie oraz powoli. Dzięki temu opona zachowuje swoje optymalne właściwości przez cały okres swojej eksploatacji.

Innowacyjna konstrukcja bieżnika jest efektywna na standardowych oraz bardziej wymagających trasach oraz w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Szerokie rowki i boczne cięcia to elementy odpowiedzialne za efektywne i szybkie odprowadzanie wody i błota spod powierzchni opony. Przekłada się to na lepszą przyczepność oraz bezpieczną i krótką drogę hamowania nie tylko na suchej, ale również na mokrej nawierzchni.

Pomimo zaliczania tej opony do klasy średniej, nie różni się ona pod wieloma względami zbyt mocno od opon klasy premium. Warto się nią zainteresować.

Testy opony letniej Falken Linam VAN01

  • Test ADAC w rozmiarze 215/65 R16 C, opona letnia Falken Linam VAN01 otrzymała notę zadowalającą (2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Falken Linam VAN01

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.