Falken ZE914 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken ZE914

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken ZE914

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.14/6

Falken ZE914 to flagowy model japońskiego producenta opon. Opona ta jest stosowana w samochodach osobowych klasy średniej i wyższej w okresie letnim. Podkreśla jego zalety w porównaniu z poprzednikami. Wydany od 2013 roku, produkcja jest ustalona głównie w Japonii, Tajlandii, Tajwanie i Turcji.

Opony Falken ZE914 są produktem firmy Sumitomo, która produkuje je poprzez swoją spółkę zależną OHTSU Rubber & Tire. Opona Falken ZE914 jest przez ekspertów określana jako opona klasy średniej, gdzie okazyjna cena nie oznacza odrzucenia zadowalającej jakości produktu i doskonałych właściwości jezdnych.

Dzięki stosunkowo niskiej cenie, opony Falken ZE914 są dostępne dla wszystkich kierowców, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązanie bez kompromisów w zakresie dobrej jakości i komfortu jazdy.

Opony wyposażone są w asymetryczny bieżnik, który pozwala czuć się bezpiecznie podczas jazdy w lecie na różnych typach nawierzchni. Dwuczęściowy wzór bieżnika gwarantuje kierowcy kontrolę nad pojazdem i bezpieczne pokonywanie zakrętów na suchej nawierzchni, a także dobrą ochronę przed poślizgiem na drogach pokrytych wodą. Samochody wyposażone w opony letnie Falken ZE914 zapewniają stabilne zachowanie na drodze i płynną jazdę.

Opony Falken ZE 914 wykonane są z markowej mieszanki, wzbogaconej krzemionką i polimerami, dzięki czemu produkt prawidłowo zachowuje się na mokrej nawierzchni, zapewniając bardziej ekonomiczną jazdę (niższe zużycie paliwa o 1-10%) i bezpieczeństwo.

Dzięki odpowiednim oznaczeniom na oponach (wskaźnik pokazujący stan bieżnika), każdy kierowca może osobiście ocenić, czy opona wymaga wymiany, czy też nie. Opony Falken ZE914 zapewniają kierowcy komfortową i cichą jazdę, ochronę przed dyskomfortem akustycznym lub utratą kontroli nad pojazdem.

Materiał ściany bocznej opony jest również wykonany ze specjalnej mieszanki krzemionki i polimerów Falken, ale z dużą domieszką kauczuku naturalnego, co zapewnia mniejsze wytwarzanie ciepła. To z kolei zmniejsza opory toczenia, zwiększa trwałość opony i wydłuża jej żywotność nawet o 20%, a także zmniejsza zużycie paliwa.

Dostępne rozmiary opon Falken ZE914

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.