Falken Wildpeak M/T01 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken Wildpeak M/T01

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken Wildpeak M/T01

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Falken Wildpeak M/T01 to opona letnia klasy średniej, produkowana z myślą o samochodach terenowych z napędem na cztery koła. Doceniany przez klientów model radzi świetnie sprawdza się w przypadku, kiedy samochód nie jest wykorzystywany jedynie do jazdy po drogach, ale również po bezdrożach. 

Opona została wyposażona w bieżnik o konstrukcji symetrycznej, na który składają się mocne klocki gwarantujące przyczepność w trudnych warunkach terenowych, nawet kiedy w grę wchodzi dynamiczna jazda.

Charakterystyczny system rowków i układ bloków sprawiają, że w trakcie jazdy woda i błoto są skutecznie odprowadzane, a w rezultacie samochód jest mniej podatny na poślizg czy niebezpieczne zjawisko aquaplaningu. Innowacyjna technologia uniemożliwia również kamieniom blokowanie się w rowkach.

Opona została wykonana ze specjalnej mieszanki gumowej, która zachowuje wszystkie swoje właściwości w każdych warunkach. Guma nie odkształca się, ale jednocześnie jest elastyczna i doskonale dopasowuje się do podłoża, nawet jeśli jest nim gorący asfalt.

Wzmocniona konstrukcja opony sprawia, że jest ona odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne, a także minimalizuje zużycie bieżnika. Walorem dodatkowym takiej konstrukcji jest zaskakująco cicha praca, a więc tłumienie emisji hałasu podczas pracy, a także niwelowanie wibracji.

Model Falken Wildpeak M/T01 charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością w terenie pokrytym błotem i dużymi nierównościami, gwarantując kierowcy możliwość przewidzenia zachowania samochodu i ogromny komfort.

Falken to popularna marka japońskiego koncernu, który funkcjonuje od lat osiemdziesiątych. Firma jest kojarzona z rewelacyjnymi oponami klasy średniej, które świetnie sprawdzają się również poza głównymi drogami. Klienci na całym świecie doceniają przede wszystkim wytrzymałość opon i stosowanie optymalnych rozwiązań gwarantujących bezpieczną jazdę.

Testy opony letniej Falken Wildpeak M/T01

  • Test 2S Summer All Terrain and Off Road, opona letnia Falken Wildpeak M/T01 zajęła 2. miejsce. 

Dostępne rozmiary opon Falken Wildpeak M/T01

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.