Falken EuroAll Season AS210

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken EuroAll Season AS210

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Falken to marka, która jest częścią japońskiej firmy Sumitomo, która produkuje opony klasy średniej - takim modelem jest też Falken EuroAll Season AS210. Ogumienie tego producenta zawsze charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny, co sprawia, że bardzo wielu kierowców decyduje się na ich zakup.

Co ciekawe, nawet marki samochodów, takie jak Suzuki i Subaru, używają opon Falken w ramach oryginalnego wyposażenia swoich pojazdów. 

Falken EuroAll Season AS210 to model całoroczny, co oznacza, że wymaga się od niego zdecydowanie więcej, niż od sprzętów sezonowych. Musi on sprawdzać się świetnie zarówno na powierzchniach suchych, zaśnieżonych, jak i błotnistych. Czy EuroAll Season AS210 spełnia te warunki?

Recenzenci i użytkownicy zgodnie stwierdzają, że tak. Dzięki świetnej kompozycji gumowej opony te dostosowują się do bardzo szerokiego zakresu temperatur. Kompozycja ta została uzyskana poprzez zastosowanie odpowiedniej ilości krzemionki z dodatkiem styrenu, który to odpowiada za przyczepność na mokrych powierzchniach.

Dobra przyczepność nie byłaby możliwa bez zastosowania innowacyjnego bieżnika, który został wyposażony w szerokie i głębokie rowki podłużne. Mają one za zadanie odprowadzenia nadmiaru wody i zanieczyszczeń, a wszystkie testy pokazują, że świetnie spełniają one to zadanie.

Odpowiednia konstrukcja bieżnika skutkuje też obniżonym oporem toczenia, co z kolei rzutuje na zmniejszenie spalania, jak i cichą pracę nawet podczas dużych prędkości.

Falken EuroAll Season AS210 to opona, która jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto preferuje jazdę po mieście i szuka modelu, który nie jest drogi, a jednocześnie zapewnia kontrolę i bezpieczeństwo w każdych warunkach atmosferycznych.

Testy opon całorocznych Falken EuroAll Season AS210

  • Test Auto Bild w rozmiarze 205/55 R16 - opony AS210 otrzymały notę szczególnie polecającą (2020 r.);

  • Test Auto Bild Allrad w rozmiarze 235/65 R17 - opony AS210 otrzymały notę zadowalającą (2020 r.);

  • Test Auto Bild Allrad w rozmiarze 235/55 R19 - opony AS210 otrzymały notę zadowalającą (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Falken EuroAll Season AS210

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.