Ceat EnduraDrive | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Ceat EnduraDrive

Ceat
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Ceat EnduraDrive

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Ceat EnduraDrive to letnie ogumienie ekonomiczne do pojazdów dostawczych. Jest to model klasy budżetowej, który charakteryzuje się bardzo niską ceną. Pomimo tego, prezentowane ogumienie jest w stanie zapewnić przyzwoite właściwości jezdne w zróżnicowanych warunkach charakterystycznych dla sezonu letniego.

Wyrób ten nadaje się na krótkie trasy miejskie oraz na dalsze dystanse i jest on szczególnie polecany osobom, które preferują spokojny, normalny styl jazdy. Modelu tego można używać w autach dostawczych przeznaczonych do zastosowań prywatnych, a także firmowych.

Producent opon Ceat EnduraDrive zadbał o to, aby prezentowane ogumienie zostało odpowiednio wzmocnione i przystosowane do użytkowania z ciężkimi pojazdami dostawczymi. Zarówno w przypadku pustych, jak i maksymalnie obciążonych aut, masywna konstrukcja opony Ceat EnduraDrive nie ulega odkształceniom oraz jest przystosowana do intensywnego użytkowania w trudnych warunkach.

W prezentowanym modelu producent wykorzystał bieżnik o asymetrycznej konstrukcji. Takie rozwiązanie poprawia stabilność i precyzję kierowania na suchych, prostych drogach oraz podczas pokonywania zakrętów. Liczne elementy odprowadzające wodę są z kolei ważne, jeśli chodzi o przyczepność i krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Zmniejszają one ryzyko groźnego poślizgu po wjechaniu w kałużę.

Mieszanka gumowa opon Ceat EnduraDrive opiera się na materiałach optymalizujących elastyczność w różnorodnych warunkach pogodowych i temperaturach. Dodatkowo są one bardzo trwałe.

Popularne rozmiary opon Ceat EnduraDrive

Dostępne rozmiary opon Ceat EnduraDrive

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.