Opony Ceat | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Ceat

Ceat
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.56/6

Wyszukaj opony Ceat

Szerokość

Profil

Średnica

Opony samochodowe Ceat

Marka Ceat ma włoskie korzenie, opony powstawały więc z myślą o górzystych i wymagających drogach. Firma została założona w 1924 roku w Turynie. Lata 20. ubiegłego wieku były okresem rozkwitu rynku pojazdów osobowych, a co za tym idzie również i opon samochodowych.

W 1960 roku Ceat przeniósł się do Indii, szybko osiągając sukces na tamtejszym rynku ogumienia.

Niemal 10 lat później, firma została wykupiona przez światowej sławy koncern Pirelli. Dostęp do nowoczesnych technologii produkcyjnych umożliwił marce Ceat rozwinięcie skrzydeł i wkroczenie na światowy rynek.

Popularność, jaką opony marki Ceat zdobyły w Indiach sprawiła, że na markę zwrócił uwagę inny duży koncern. W 1982 roku marka Ceat została przez Pirelli sprzedana przedsiębiorstwu RPG GROUP, pochodzącemu z Indii.

Opony Ceat do dziś zachowują jedną z najsilniejszych pozycji na indyjskim rynku. Marka jest aktualnie jedną z wiodących firm produkujących ogumienie w tym kraju, a także flagową firmą RPG Group - koncernu, który konsekwentnie wchodzi na światowe rynki.

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że Ceat zajmuje produkcją i dystrybucją wysokiej jakości sprzętu do krykieta, który jest najpopularniejszym sportem w Indiach.

Dlaczego warto kupić opony Ceat

Opony marki Ceat przez wiele lat swojej historii cechowały się innowacyjnością i trwałością, którą docenili kierowcy. To opony przeznaczone do jazdy w trudnych warunkach drogowych, w których dobrze się sprawdzają.

Jakość opon indyjskiej marki jest ściśle skorelowana z filozofią firmy. Hasło firmy brzmi: Driving A Safer Future. Dla Ceat oznacza to nie tylko zapewnianie wysokiego standardu bezpieczeństwa kierowcy.

Firma ma ekologiczne podejście w produkcji ogumienia. Opony są przygotowywane pod kątem niskiego zużycia paliwa. Ceat wyróżnia na rynku także innowacyjna technologia "samoleczących" się opon, co także jest dodatkową rekomendacją trwałości opon indyjskiego producenta.

Opony Ceat zapewniają wysokie standardy jakości, które pozwoliły im osiągnąć duży sukces na azjatyckich rynkach. Ogumienie oferuje przyzwoite parametry na każdym rodzaju nawierzchni w połączeniu z niską ceną, typową dla klasy budżetowej.

To sprawia, że opony Ceat będą doskonałą propozycją dla kierowców chcących jeździć nie tylko bezpiecznie ale też ekonomicznie. Warto postawić na ogumienie do samochodów Ceat!

Najwyżej oceniane opony Ceat

Ocena
producenta

4.56/6

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.