Ceat 4SeasonDrive | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Ceat 4SeasonDrive

Ceat
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Ceat 4SeasonDrive

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Ceat 4SeasonDrive to opona całoroczna, która zaprojektowana została tak, aby radziła sobie w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Niezależnie od pogody, zawsze zachowuje ona optymalną przyczepność, co pozwala na bezpieczeństwo na trasie zarówno dla kierowcy, jak i innych użytkowników ruchu.

Bieżnik kierunkowy, który zastosowany został w tym modelu, charakteryzuje się świetnym odprowadzaniem wody, śniegi i błota spod czoła opony. Jest to konieczne, gdyż w innym wypadku bardzo łatwo byłoby o wpadnięcie w poślizg. 

Gęsto rozłożona sieć lameli i rowków odpowiada za przyczepność na każdej nawierzchni. Krawędzie dobrze przylegają do drogi, wbijając się w nierówności i pozwalając na pełną kontrolę nad pojazdem. 

Zastosowano tutaj mieszankę gumową, która odpowiada za zachowanie odpowiedniej wytrzymałości całej konstrukcji. Dzięki adaptacyjnym zdolnościom opona Ceat 4SeasonDrive świetnie radzi sobie nawet w skrajnie niskich temperaturach. Bieżnik zużywa się powoli i równomiernie, a prawdopodobieństwo innych uszkodzeń mechanicznych jest zredukowane.

Popularne rozmiary opon Ceat 4SeasonDrive

Dostępne rozmiary opon Ceat 4SeasonDrive

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.