Bridgestone Blizzak LM005

Bridgestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Bridgestone Blizzak LM005

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Bridgestone Blizzak LM005 to wysokiej jakości opona zimowa zaliczana do segmentu premium. Ten japoński produkt został stworzony przez jednego z najbardziej znanych producentów ogumienia na świecie. Dzięki swoim parametrom, opony Bridgestone Blizzak LM005 zyskały uznanie wśród wielu ekspertów z branży motoryzacyjnej, a także wśród zwyczajnych użytkowników.

Wspomniany model ogumienia wyróżnia się ponadprzeciętną przyczepnością zarówno na śniegu i w błocie pośniegowym, jak również na wodzie, zapewniając wysoki poziom sterowności oraz bezpieczeństwa jazdy.

Opona Bridgestone Blizzak LM005 została zaprojektowana tak, aby kierowca mógł zachować pełną kontrolę nad pojazdem oraz aby droga hamowania była jak najkrótsza nawet w bardzo trudnych i surowych warunkach zimowych.

Zaawansowany technologicznie bieżnik modelu Blizzak LM005 zapewnia doskonałą trakcję i pełną kontrolę nad pojazdem. Układ rowków i kanalików sprawia, że opona nie tylko dobrze trzyma się nawierzchni, ale również sprawnie odprowadza spod swojej powierzchni błoto pośniegowe i wodę.

Cechą charakterystyczną tych opon zimowych jest również zaawansowana mieszanka gumowa Nano Pro-Tech, dzięki której opona nie traci swojej optymalnej elastyczności niezależnie od warunków.

Potwierdzeniem wysokiej jakości i doskonałych właściwości jezdnych tego modelu są bardzo dobre rezultaty przeprowadzanych testów. Wielu ekspertów potwierdziło, że opony zimowe Bridgestone Blizzak LM005 zapewniają wysoką przyczepność i krótką drogę hamowania w nawet bardzo trudnych warunkach zimowych.

Prezentowany model ogumienia jest polecany każdemu, komu zależy na krótkiej drodze hamowania, wysokiej przyczepności na śniegu i skutecznej ochronie przed zjawiskiem aquaplaningu.

Testy opony zimowej Bridgestone Blizzak LM005

  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/45 R17, opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 zajęła 5. miejsce (2019 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 zajęła 1. miejsce (2020 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 235/55 R17, opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 zajęła 7. miejsce (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Bridgestone Blizzak LM005

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.