Opony zimowe Bridgestone | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Bridgestone

Bridgestone
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.09/6

Wyszukaj
zimowe opony
Bridgestone

Szerokość

Profil

Średnica

Dlaczego warto kupić opony zimowe Bridgestone?

Szukasz niezawodnych zimowych opon, które są sprawdzone w każdych warunkach? Zimowe opony Bridgestone to świetna propozycja właśnie dla Ciebie. Japoński koncern, słynie z innowacyjnych metod działania. Warto wspomnieć o rozwiązaniu DriveGuard, które przeznaczone jest do samochodów osobowych z systemem TPMS.

Jeśli w czasie Twojej podróży na desce rozdzielczej samochodu zapali się lampka kontrolna niskiego ciśnienia w oponie, możliwe jest kontynuowanie podróży przez dalsze 80 km z prędkością do 80 km/h. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, opona optymalnie odprowadza śnieg i błoto pośniegowe. Kierunkowa rzeźba bieżnika zapewnia doskonałe zachowanie na mokrych nawierzchniach i śniegu.

Szerokie rowki w kształcie litery „V” efektywnie odprowadzają wodę, zapewniając świetną przyczepność bez względu na pogodę na drodze. Sprawne osuszanie bieżnika sprawia, że ograniczamy ryzyko aquaplaningu i snowplaningu. W utrzymaniu odpowiedniej stabilności na śniegu pomagają specjalne kwadratowe rowki, które jednocześnie poprawiają trakcję na śniegu i pomagają w skróceniu drogi hamowania.

Testy opon zimowych Bridgestone

Pisząc o testach testach opon Bridgestone, warto wspomnieć o flagowym modelu Blizzak LM005. Jest to odpowiedź japońskiego producenta na zapotrzebowanie na pełną kontrolę pojazdu i aspekt bezpieczeństwa, który jest niezwykle istotny w zimowych warunkach na drodze.

Model Blizzak to opony zimowe Bridgestone zapewniające ciągłość jazdy niezależnie od warunków – również na zaśnieżonej czy zabłoconej drodze. Co istotne, zarówno na zjazdach z autostrady, jak i przy nagłym hamowaniu w mieście opony zachowują się świetnie.

Eksperci ADAC testowali opony Bridgestone Blizzak LM005 w aucie VW Golf GTI w rozmiarze 205/55 R16. Model japońskiego producenta wygrał w tej klasyfikacji i otrzymał notę „dobry”. Rozmiar ten stosowany jest w znacznej większości popularnych modeli samochodów dostępnych na rynku.

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.