Opony całoroczne Bridgestone

Bridgestone
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Bridgestone

Szerokość

Profil

Średnica

Dlaczego warto kupić opony całoroczne Bridgestone?

Opony całoroczne zdobywają coraz większą popularność. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi popularny koncern Bridgestone. Japoński producent słynie z modeli, w który mocny nacisk kładzie się na trwałości, wytrzymałości, a co najważniejsze bezpieczeństwo. Firma oferuje szereg różnych modeli opon na cały rok! Co ważne, opony całoroczne Bridgestone są montowane w samochodach osobowych, SUV-ach oraz VAN-ach.

Opony wielosezonowe Bridgestone to ogumienie całoroczne najwyższej klasy. Firma Bridgestone posiada w swoim asortymencie opony całoroczne z wysokim indeksem prędkości, ogumienie z rantem ochronnym, które świetnie zabezpiecza felgi oraz opony wzmocnione, które świetnie sprawdzają się podczas kryzysowych sytuacji. Bridgestone ma w swojej gamie produktów całorocznych także modele z funkcjonalnością Run Flat, które dają możliwość poruszania się nawet po przebiciu gumy.

Zalety opon całorocznych Bridgestone

Obecnie opony całoroczne Bridgestone z homologacją pozwalają na właściwą eksploatację w warunkach zimowych oraz letnich, co jest niezwykle bezpieczne, ale również ze względu kosztów bardzo ekonomiczne. Śmiało można stwierdzić, że ogumienie wielosezonowe Bridgestone ze względu na jakość wykonania i klasę premium marki to jedno z najlepszych rozwiązań w kategorii opon. Montaż opon na cały rok Bridgestone to ogrom zalet w porównaniu do użytkowania dwóch kompletów sezonowych.

Przede wszystkim nie trzeba zmieniać opon przed nowym sezonem, a co za tym idzie oszczędzasz pieniądze. Nie ma konieczności składowania opon, więc nie musisz się obawiać o ich jakość po ponownym założeniu. Co kluczowe, opony wielosezonowe Bridgestone, zużywają się w podobnym tempie jak ich sezonowe odpowiedniki, co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia.

Mieszanki opon całorocznych Bridgestone są przygotowane do eksploatacji w wysokich i niskich temperaturach. Z własnego doświadczenia wiemy, że opony tego typu trafiają do użytkowników samochodów osobowych, ale również do wielkich flot.

Testy opon całorocznych Bridgestone

Warto wziąć pod lupę opony Weather Control A005, które są oznaczone symbolem alpejskim, co potwierdza ich przygotowanie do jazdy w klimacie zimowym. Co ciekawe, w bieżniku przewidziano głębokie rowki, które zwiększają przyczepność na zaśnieżonych drogach. A doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni zagwarantowana jest dzięki dobrej charakterystyce bieżnika opon.

Opona Bridgestone Weather Control A005 wzięła udział w teście opon całorocznych Auto Bild w najpopularniejszym rozmiarze 205/55 R16. Ogumienie całoroczne japońskiego producenta zajęło pierwsze miejsce.

Co ważne, w testach długości drogi hamowania na suchej i mokrej nawierzchni uzyskało kolejno 40,9 metrów oraz 45 metrów, co zapewnia oczywiście najlepszy wynik i plasuje niżej takie opony wielosezonowe jak Vredestein Quatrac oraz Hankook Kinergy 4S2 H750.

Bridgestone Weather Control A005 to świetna opona, która doskonale sprawdzi się w deszczu, posiadając krótką drogę hamowania. Dlatego nie dziwi, że coraz częściej widzimy ją u właścicieli samochodów osobowych, którzy chwalą ją podczas eksploatacji. Znajdź odpowiedni rozmiar dla swojego samochodu i postaw na jakość.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.