Bridgestone Weather Control A005

Bridgestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Bridgestone Weather Control A005

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 4 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.89/6

Bridgestone Weather Control A005 – całoroczna gwarancja jakości premium

Bridgestone to marka doskonale znana od lat, która cieszy się zaufaniem na całym świecie.

Opony tego producenta stanowią oryginalne wyposażenie samochodów wielu producentów, takich jak Audi, BMW, SEAT, Citroen, Peugeot, Ford, Honda, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Opel, Skoda Auto, Suzuki, Toyota i Volkswagen. Przez dłuższy czas firma była dostawcą opon do Formuły1. Doskonała jakość produktów Bridgestone doceniana jest w wielu rankingach i testach, jak chociażby tytuł Najlepszego Producenta Opon, nadany w 2016 roku przez jury Tire Technology Awards for Innovation and Excellence.

Model Weather Control A005 to opona letnia z homologacja na zimę klasy premium, dostępna w rozmiarach od 15 do 20 cali przeznaczona do samochodów osobowych.

Bridgestone Weather Control A005 to globalny partner olimpijski

Weather Control A005 to model, który poradzi sobie przez cały rok. Budowę oparto na letnim modelu, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów doskonale sprawdzi się podczas zimowych warunków. Bieżnik kierunkowy posiada jodełkowy wzór bieżnika oraz lamele typu „Z”, co znacznie poprawia osiągi na mokrej nawierzchni. Technologia Nano Pro-Tech™ pozwala oponom na osiągnięcie wysokich przebiegów i wydłuża okres eksploatacji. Duże szczeliny na barkach opony skutecznie odprowadzają wodę spod opony, co zapobiega aquaplaningowi.

Dostępne rozmiary opon Bridgestone Weather Control A005

Kontakt

Infolinia

pn-pt: , sb:

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia