Bridgestone Weather Control A005 Evo | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Bridgestone Weather Control A005 Evo

Bridgestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Bridgestone Weather Control A005 Evo

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.11/6

Bridgestone Weather Control A005 Evo to opony wielosezonowe klasy premium wprowadzone na rynek przez znanego i renomowanego producenta z Japonii. Są to produkty stworzone z myślą o użytkowaniu w pojazdach osobowych oraz samochodach typu SUV, na felgi o rozmiarze 15-21 cali.

Inżynierowie firmy Bridgestone zadbali o to, aby ich model Weather Control A005 Evo zapewniał optymalne właściwości jezdne przez cały rok, zarówno w przypadku jazdy miejskiej oraz podczas pokonywania długich tras.

Produkt Bridgestone Weather Control A005 Evo to ogumienie całoroczne, które jednak oferuje bardzo dobre właściwości na śniegu. Liczne testy przeprowadzane przez ekspertów z branży motoryzacyjnej potwierdziły, że opony te zapewniają bardzo dobrą przyczepność i krótką drogę hamowania na śniegu.

Potwierdzeniem doskonałych parametrów jest uzyskane oznaczenie 3PMSF potwierdzające, że opony wielosezonowe Bridgestone Weather Control A005 Evo spełniają rygorystyczne wymagania unijne w zakresie właściwości jezdnych na śniegu.

Kolejną bardzo ważną cechą opon jest wykorzystanie nowoczesnej mieszanki gumy, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, czynniki powodujące zużycie, itp. Oznacza to, że prezentowany produkt charakteryzuje się bardzo długim okresem żywotności i wydłużonymi przebiegami. 

Co więcej materiały, z których wykonano opony wielosezonowe Bridgestone Weather Control A005 Evo, są w stanie przystosować swoją miękkość i twardość do aktualnie panujących warunków drogowych i temperatur.

Kierunkowy bieżnik ze zróżnicowanymi lamelami na barku zapewnia dobrą przyczepność i krótką drogę hamowania w każdych warunkach. Układ rowków i kanalików z kolei optymalnie usuwa wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni opony, chroniąc auto przed utratą stabilności i poślizgiem. 

Równomierne i powolne zużycie bieżnika opon Bridgestone Weather Control A005 Evo nie pozwala zachować szczytowe właściwości jezdne, nawet po wielu przejechanych kilometrach.

Testy opony całorocznej Bridgestone Weather Control A005 Evo

  • Test Auto Bild (opony całoroczne SUV) w rozmiarze 215/60 R16, opona całoroczna Bridgestone Weather Control A005 Evo zajęła 3. miejsce (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Bridgestone Weather Control A005 Evo

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.