Mirage MR-W300 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mirage MR-W300

Mirage
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mirage MR-W300

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mirage MR-W300 to opona zimowa pochodząca od azjatyckiego producenta, który cieszy się uznaniem już od wielu lat. Model ten należy do klasy ekonomicznej, świetnie łącząc w sobie optymalne osiągi i bezpieczeństwo, jak również niską i przystępną cenę. Wszystko to oparte zostało o wysokiej jakości materiały i najnowsze technologie.

Przeznaczona do samochodów osobowych, SUV-ów i pojazdów towarowych, opona ta świetnie radzi sobie na zimowych terenach, zapewniając stabilność na każdym pokonywanym kilometrze. Te możliwości są dostępne dzięki zaimplementowaniu kierunkowej rzeźby bieżnika, która jest jedną z najpopularniejszych opcji zimowych.

Lamele układające się w kształt litery V, które łączą się szerokimi, obwodowymi rowkami, sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru wody i zanieczyszczeń. W ten sposób zredukowana zostaje możliwość wpływu zjawiska aquaplaningu na komfort prowadzenia.

Mirage MR-W300 zalety

W Mirage MR-W300 zastosowano specjalistyczną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki, przez co masz pewność wysokiej wytrzymałości całej konstrukcji. Dzięki temu nie musisz martwić się o zbyt szybkie zużywanie się bieżnika, jak i o inne pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. Długa żywotność jest podstawą oszczędności na kolejne lata.

Producent postarał się tutaj również o komfort akustyczny, jak i ekonomiczny. Udało się zminimalizować hałas docierający do wnętrza pojazdu, przez co podróż jest jeszcze przyjemniejsza. Nie zapomniano również o obniżeniu oporów toczenia, czego rezultatem jest mniejsza ilość spalanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Mirage MR-W300

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.