Opony Mirage

Mirage
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Mirage

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Mirage producent

Opony klasy ekonomicznej marki Mirage produkowane są od 1995 roku. Lokalizacja producenta mieści się w chińskim mieście Dongying w prowincji Shandong. Mimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku opon, marka Shandong Mirage Tyres Co., Ltd. osiągnęła sukces na wielu rynkach lokalnych i światowych.

Fabryka opon chińskiego producenta posiada dwa zakłady o rocznej produkcji ponad 8 milionów opon Mirage. Marka Mirage produkuje nowoczesne, budżetowe opony w oparciu o zaawansowane, światowe technologie.

Sam producent także stawia na własne technologie produkując opony. Mirage posiada zaawansowane zaplecze badawczo-rozwojowe oraz testujące prowadzone przez specjalistów w dziedzinie technologii ogumienia. Dzięki temu może zapewniać konkurencyjną trwałość i stabilność, a także stały rozwój produkowanych opon Mirage.

Warto wspomnieć, że wysokiej jakości urządzenia produkcyjne opon marki Mirage sprowadzane są z Europy i Japonii. Dziś standardy producenta dorównują znanym, europejskim markom, a same opony letnie, zimowe i całoroczne Mirage zyskują coraz więcej pozytywnych opinii kierowców z całego świata.

Czy warto kupić opony Mirage?

Producenci z Azji znacznie rozwinęli swoje opony w ostatnich latach. Chińska opona nie musi dziś oznaczać gorszej jakości i wrażeń z jazdy. Udowadniają to między innymi opony Mirage, których konsekwentnie poprawiana jakość i korzystna cena skłoniła do zakupu wielu kierowców.

Opony chińskiej marki Mirage posiadają optymalny poziom najważniejszych parametrów, takich jak droga hamowania na mokrej nawierzchni, przyczepność i poziom hałasu zewnętrznego.

Każdy z modeli opon chińskiej marki posiada ważne certyfikaty jakościowe, poświadczające gwarantowany przez ogumienie Mirage poziom bezpieczeństwa oraz komfort jazdy.

Te wszystkie cechy sprawiły, że na chińskie opony marki Mirage decydują się coraz częściej użytkownicy samochodów z całego świata. Firma w produkcji opon dostosowuje się do potrzeb kierowców, stawiając na szeroką gamę ogumienia do różnych aut.

W ofercie marki Mirage znajdują się opony nie tylko kierowane do właścicieli standardowych samochodów osobowych, aut miejskich oraz kompaktowych. Opony Mirage stosowane są również do aut o wyższej mocy silnika, takich jak SUV-y, auta 4x4 czy w wyspecjalizowanych ciężarówkach i pojazdach rolniczych.

Firma Mirage przykłada szczególną uwagę do jakości, testując swoje opony przed wypuszczeniem na rynek. Dzięki temu opony chińskiego producenta sprawdzają się w każdych warunkach i dorównują europejskim producentom opon klasy ekonomicznej.

Opony firmy Mirage to przede wszystkim dostępna w niskiej cenie alternatywa dla dużych marek, oferująca optymalny poziom parametrów i konkurencyjną jakość.

Najwyżej oceniane opony Mirage

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.