Opony letnie Mirage

Mirage
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Mirage

Szerokość

Profil

Średnica

Producent opon letnich Mirage

Opony letnie Mirage produkowane są przez koncern Shandong Mirage Tyres Co., jednego ze sławnych producentów ogumienia z Chin. Producent zlokalizowany jest w chińskiej stolicy opon letnich – Guangrao w mieście Dongying.

Producent opon Mirage wyspecjalizował się w tworzeniu szerokiej oferty radialnych opon letnich, przy użyciu zaawansowanych, światowych technologii produkcyjnych.

Dziś, chińskie opony letnie marki Mirage produkowane są w dwóch zaawansowanych placówkach, których roczna produkcja sięga 8 milionów sztuk ogumienia.

Marka opon na lato Mirage powstała w 1995 roku. Mimo, że istnieje stosunkowo od niedawna, ogumienie na sezon letni chińskiego producenta podbiło już wiele rynków na całym świecie, osiągając sukces w ponad 80 krajach.

Opony letnie Mirage czy warto?

Wybierając nowoczesne opony letnie Mirage, kierowca zyskuje przede wszystkim doskonałą alternatywę wobec droższych marek europejskich.

Letnie opony marki Mirage poddawane są programowi testów producenta jeszcze przed wypuszczeniem na rynek. Dzięki temu kierowca otrzymuje konkurencyjny poziom kluczowych parametrów latem, takich jak komfort jazdy i hamowanie na mokrej nawierzchni.

Każdy model opon na lato od Mirage przechodzi ważne testy i spełnia restrykcyjne normy jakościowe, wymagane do bezpiecznego podróżowania podczas ciepłych miesięcy.

Opony letnie marki Mirage dodatkowo cechuje niska cena w połączeniu z konkurencyjną jakością, charakterystyczną dla ogumienia klasy ekonomicznej.

Stawiając na jakość ogumienia oraz dostosowanie do potrzeb współczesnego kierowcy, opony letnie marki Mirage zyskują na popularności wśród coraz szerszego grona kierowców.

Mirage to bardzo dobre rozwiązanie dla kierowców poszukujących solidnego i taniego ogumienia letniego, które może konkurować z europejskimi markami opon ekonomicznych.

Najwyżej oceniane letnie opony Mirage

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.