Mirage MR-162

Mirage
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mirage MR-162

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Mirage MR-162 jest oponą letnią przeznaczoną do szerokiej gamy samochodów osobowych. Budżetowa marka Mirage staje się coraz bardziej popularna wśród konsumentów opon. Doskonałe właściwości jezdne, niski przedział cenowy i duże przebiegi to główne cechy, które posiadają opony tego producenta. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcji, obowiązkowej kontroli jakości i bezpieczeństwu opon rośnie sprzedaż i wielkość eksportu.

Producent wyposażył Mirage MR-162 w asymetryczny bieżnik, powstały w wyniku zastosowania trójwymiarowego modelowania, co pozwoliło uzyskać doskonałe wskaźniki osiągów. Zróżnicowane bloki bieżne i monolityczne żebro w ich środkowej części pozwoliły na zwiększenie przyczepności zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Spiczasty kształt bloków opon zapewnia stabilne zachowanie samochodu przy dużych prędkościach, szybsze i lepsze prowadzenie. Bloki barkowe również posiadają ostre kąty z jednej strony, ale są one znacznie większe, co przekłada się na lepszą stabilność na zakrętach i siłę hamowania.

Obszerne kanały drenażowe i rowki odprowadzają wodę z powierzchni styku opony z nawierzchnią, zmniejszając ryzyko aquaplaningu i hałas powodowany toczeniem się kół.

Mirage MR-162 posiada korpus o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, wykonany z linki stalowej. Metalowy przerywacz kordu z nylonowym oplotem chroni oponę przed uderzeniami. Warstwa spodnia lepiej chroni bieżnik przed przebiciem i nierównomiernym zużyciem. Guma jest bardzo wytrzymała, elastyczna, bardzo dobrze znosi wysokie temperatury latem. Wszystkie te właściwości zawdzięcza innowacyjnym składnikom, krzemionce i naturalnym surowcom wysokiej jakości.

Dostępne rozmiary opon Mirage MR-162

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.