Westlake SW658

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake SW658

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

6.00/6

Westlake SW658 to opona zimowa z segmentu ekonomicznego, która łączy w sobie wysokie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa, a także przystępną cenę. To świetny wybór dla właścicieli większych samochodów, którzy szukają okazji, aby zaoszczędzić na wymianie opon przed sezonem.

Marka należy do chińskiego koncernu Zhongce Rubber Group Co., który od lat jest wiodącym producentem chińskim w branży oponiarskiej.

Model Westlake SW658 produkowany jest z myślą o samochodach dostawczych typu SUV z napędem 4x4.

Wzmocniona konstrukcja jest przystosowana do zwiększonego ciężaru, dlatego guma nie ściera się szybko i gwarantuje stabilną jazdę na śliskich powierzchniach.

Opona oznaczona jest symbolem 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), ponieważ jej konstrukcja była bardzo dokładnie sprawdzona pod kątem przyczepności w warunkach zimowych. Dzięki tym testom spełnia restrykcyjne wymogi unijne w tym zakresie, a kierowca może używać opon Westlake SW658 w okresie zimowym na terenie całej Unii Europejskiej.

Nowoczesny system rowków sprawia, że opona na bieżąco usuwa nadmiar deszczu, śniegu lub błota spod kół, gwarantując przyczepność w wyjątkowo niekorzystnych okolicznościach.

Produkt został wykonany z odpowiedniej mieszanki gum, które nie tracą swojej sprężystości podczas silnych mrozów, przez co jazda w bezśnieżne zimy cechuje się stabilnością i pełnym komfortem.

Testy opony zimowej Westlake SW658

  • Test AMS Winter SUV Tyre w rozmiarze 215/70 R16, opona zimowa Westlake SW658 otrzymała notę zadowalającą (8. miejsce, 2016 r.). 

Dostępne rozmiary opon Westlake SW658

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.