Opony zimowe Westlake

Westlake
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Westlake

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Westlake czy są bezpieczne?

W okresie zimowym pogarsza się nie tylko pogoda, ale i stan dróg. Od opon zimowych Westlake oczekuje się więc przede wszystkim bezpiecznego i komfortowego dotarcia celu. 

Warto powiedzieć, że opony zimowe chińskiego producenta posiadają niezbędne certyfikaty świadczące o spełnieniu rygorystycznych norm bezpiecznej podróży podczas europejskich zim. 

Warto wspomnieć, że modele opon na sezon zimowy Westlake posiadają oznaczenia 3PMSF. Symbol wyrażony trzema górskimi szczytami i śnieżynką oznacza, że opony zimowe chińskiej marki spełniają surowe wytyczne unijne dotyczące zimowej jazdy. 

Jest to też swoisty znak jakości, że dane ogumienie zimowe pomyślnie przeszło dodatkowe testy przyczepności na śniegu. A to jeden z ważniejszych czynników bezpiecznej podróży gdy spadają temperatury!

Opony zimowe Westlake czy warto kupić?

Jedną z wielu zalet opon zimowych Westlake jest niska i atrakcyjna cena zakupu, charakterystyczna dla ogumienia klasy ekonomicznej. 

W dobrym stosunku do ceny idzie także jakość. Opony zimowe Westlake posiadają odpowiedni poziom ważnych w zimowym sezonie parametrów, takich jak prowadzenie i hamowanie na śniegu oraz przyczepność na mokrej nawierzchni. 

Dodatkową zaletą opon zimowych Westlake, jak i samego producenta jest szeroka oferta obejmująca ogumienie w popularnych rozmiarach o różnym przeznaczeniu. Opony na sezon zimowy Westlake dostępne są nie tylko z możliwością montażu do samochodów osobowych, ale także mocniejszych aut z napędem 4x4 i pojazdów dostawczych. 

Opony zimowe Westlake to bardzo dobra propozycja budżetowego ogumienia, dla kierowców ceniących sobie komfort wyboru i bezpieczną, ale przy tym oszczędną jazdę!

Najwyżej oceniane zimowe opony Westlake

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.