Westlake SW608

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake SW608

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake SW608 to opona zimowa klasy ekonomicznej, która odznacza się zrównoważonymi osiągami w bardzo rozsądnej cenie. Przeznaczona została samochodom osobowym, których średnica felgi mieści się w granicach od 13 do 17 cali. Model ten odznacza się dobrą ochroną przed aquaplaningiem, co przekłada się na odpowiednią przyczepność na trudnych trasach.

Zastosowano tutaj bieżnik kierunkowy, który jest jednym z najlepszych rozwiązań na mokre nawierzchnie, a to wszystko dzięki świetnemu systemowi odprowadzania wody. Klasyczne rowki w kształcie litery V pozwalają na bardzo szybki i sprawny drenaż zanieczyszczeń, co pozwala uniknąć dostania się ich bezpośrednio pod pojazd, co mogłoby skutkować niebezpiecznym poślizgiem.

Model Westlake SW608 został stworzony z bardzo wytrzymałej mieszanki gumowej, która dostosowuje się do panujących warunków atmosferycznych. Zachowuje ona swoją elastyczność nawet podczas skrajnie niskich temperatur, co pozytywnie wpływa na możliwości wytrzymałościowe tego modelu.

Pozwala to na jazdę nie tylko w warunkach miejskich, ale też na przejażdżki po bezdrożach, gdyż nie trzeba martwić się o prawdopodobieństwo uszkodzeń mechanicznych.

Producentowi udało się również obniżyć opory toczenia, co sprawiło, że zmniejszyła się ilość spalanego paliwa. Jest to oczywista korzyść ekonomiczna, jak i mniej oczywista korzyść ekologiczna – pozwala zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Opona Westlake SW608 to świetne rozwiązanie na zimowe zmagania z trudnymi warunkami pogodowymi – zapewnia komfort, bezpieczeństwo i przyjemność jazdy.

Dostępne rozmiary opon Westlake SW608

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.