Westlake Z507

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake Z507

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake Z507 to opona zimowa, którą uplasować można w ramach klasy ekonomicznej, co czyni ją bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje optymalnych osiągów za niewielkie pieniądze. Jest to model, który charakteryzuje się dobrą przyczepnością w różnych warunkach, jak i wytrzymałością, która pozwala na długie użytkowanie. 

Zastosowano tutaj bieżnik asymetryczny, który jest bardzo uniwersalną opcją, pozwalającą na komfortową jazdę na powierzchniach mokrych, jak i suchych. Konstrukcja tego rodzaju bieżnika polega na jego podzieleniu na dwie współpracujące ze sobą części – zewnętrzną i wewnętrzną.

Pierwsza z nich odpowiada za utrzymanie dobrej stabilności pojazdu podczas ostrych zakrętów oraz za przyczepność na suchej drodze. Część wewnętrzna to głównie system odprowadzania wody, bez którego bardzo łatwo byłoby o wpadnięcie w poślizg. Dzięki licznym lamelom i rowkom drenaż zanieczyszczeń przebiega szybko i sprawnie, co redukuje możliwość pojawienia się zjawiska aquaplaningu. 

Jeśli chodzi o materiały użyte przy konstruowaniu opony Westlake Z507, postawiono na mieszankę gumową, która pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu elastyczności nawet w skrajnie ujemnej temperaturze. Jest to konieczne, gdyż w innym wypadku bardzo łatwo byłoby o mechaniczne uszkodzenia opony, do czego zalicza się też zbyt szybkie ścieranie się bieżnika.

Opona Westlake Z507 to komfortowe rozwiązanie zimowe, które pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa na drodze w każdych warunkach pogodowych, a to wszystko za niewielką kwotę.

Dostępne rozmiary opon Westlake Z507

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.