General Euro Van A/S 365

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Euro Van A/S 365

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Euro Van A/S 365 została opracowana przez Continental AG z Niemiec. Model ten jest oferowany po obu stronach Atlantyku jako opona "całoroczna". Uniwersalność zastosowania zapewniają właściwości mieszanki gumowej i rzeźba bieżnika, które sprawdzają się na najróżniejszych typach nawierzchni.

Przy tworzeniu wzoru bieżnika konstruktorzy zastosowali rozwiązania techniczne, typowe zarówno dla opon letnich, jak i zimowych. Wyjątkowo sztywne i poprzecznie ułożone bloki w strefach barkowych zapewniają efektywne przenoszenie momentu obrotowego silnika podczas ruszania i zwalniania.

Z kolei w centralnej części bieżnika znajduje się wzór w kształcie litery V, utworzony przez odpowiedni kształt i wymiary umieszczonych tam bloków. Każdy z tych elementów zawiera faliste lamele. Tworzą one wiele dodatkowych rowków, które powstają w kontakcie z nawierzchnią drogi. Zapewnia to trakcję i zwiększoną odporność na poślizg na zimowych drogach.

Rdzeń systemu odprowadzania wody z opony tworzą trzy podłużne rowki. Są one połączone ze sobą i z otoczeniem za pomocą licznych poprzecznych rowków, z których większość jest przeciwnie skierowana. Jednocześnie, dzięki dużej szerokości i głębokości bieżnika, wszystkie elementy odprowadzające wodę są obszerne. Dzięki takiej konstrukcji bieżnik skutecznie usuwa zarówno wodę, jak i ciężkie masy śniegu z powierzchni styku opony z podłożem.

Dostępne rozmiary opon General Euro Van A/S 365

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.