Goodride Z107

Goodride
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodride Z107

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodride Z107 to wytrzymałe opony letnie, wykonane przez chińską markę Goodride, którą charakteryzuje najwyższa dbałość o swe produkty i innowacyjne technologie, oferowane w ogumieniu. Z107 są idealnym rozwiązaniem do samochodów o dużej mocy, dzięki czemu pozwalają uzyskać wysokie osiągi podczas jazdy. Opony te, to bezpieczeństwo i stylowy wygląd połączone w jednym.

Gumowa mieszanka, z której wykonano Z107 wykazuje się niezwykłą wytrzymałością na urazy mechaniczne, a także czynniki atmosferyczne w postaci deszczu, nasłonecznienia, a także skrajnych temperatur, pojawiających się  w lecie. Dzięki temu opony posiadają długą żywotność, która pozwala na ich montaż przez wiele sezonów. 

W oponach Goodride Z107 wykorzystano bieżnik o asymetrycznym wzorze, który odznacza się odpornością na nierównomierne zużycie. Jego boczna część odpowiada za stabilność i bezpieczeństwo podczas skręcania pojazdem.

Wewnętrzna powierzchnia opony, z rowkami i klockami bieżnika, odpowiedzialna jest za odpływ wody i szybki czas hamowania zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Całość charakteryzuje się niezwykłą przyczepnością i niskim oporem toczenia, dzięki czemu jazda z ogumieniem Goodride Z107 jest w pełni wygodna i komfortowa. 

Opony Goodride Z107 w klasie ekonomicznej, wykazują się solidnością i tradycyjnymi rozwiązaniami. Sprawdzą się nie tylko w samochodach osobowych, ale także w limuzynach, SUV-ach czy pojazdach sportowych. To wyjątkowe rozwiązanie, które spełnia wymagania wielu kierowców. 

Dostępne rozmiary opon Goodride Z107

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.