Opony Goodride

Goodride
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Goodride

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie opon Goodride

Producent opon Goodride jest częścią uznanego azjatyckiego koncernu Zhongce Rubber Group Co. Sam koncern posiada pod sobą kilka marek i produkuje opony od 1958 roku i do dziś pozostaje liderem branży w Chinach.

Ogumienie Goodride należy do klasy ekonomicznej i osiąga bardzo duże sukcesy sprzedażowe. Dziś opony chińskiego producenta sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

Opony firmy Goodride cechuje wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Inżynierowie chińskiej marki prowadzą zaawansowane badania rozwojowe we współpracy z czołowymi ekspertami z Korei i Japonii, dzięki czemu wciąż podnoszą osiągi swoich produktów.

Dziś ekonomiczne ogumienie Goodride produkowane jest w dziewięciu fabrykach koncernu, mieszczących się w Tajlandii i w Chinach. Dzięki wielomilionowym inwestycjom producenta, każda opona Goodride oferuje konkurencyjną jakość, która została doceniona na rynku.

Sama firma znajduje się w czołówce największych producentów opon na świecie. Na rok 2019 koncern Zhongce Rubber został umieszczony na 9 miejscu największych oponiarskich marek na świecie. Opony Goodride należą więc do jednej z najszybciej rozwijających się firm w historii branży.

Również i w Polsce opony Goodride stają się coraz bardziej popularne, zyskując coraz większe grono zadowolonych klientów. Jest to ogumienie wysokiej jakości ogumienie w przystępnej cenie, które łamie szkodliwe stereotypy na temat chińskich opon.

Czy warto kupić opony Goodride?

Opony marki Goodride to zdecydowanie jedna z najtańszych propozycji na rynku. Ogumienie chińskiego producenta jest dostępne często w niższej cenie, niż ekonomiczne ceny bardziej znanych firm.

W parze z niską ceną idzie też stosunkowo wysoka jakość opon Goodride. Koncern przy tworzeniu ogumienia wprowadził rentgenowski system kontroli, co znacznie polepszyło system kontroli jakości, przez który przechodzi każda opona Goodride jeszcze przed wypuszczeniem na rynek.

Chiński producent opon aktywnie wsłuchuje się w potrzeby i opinie kierowców. Użytkownicy wielokrotnie zaznaczali, że opony Goodride są głośne, co poskutkowało otwarciem ośrodka testów dźwiękowych w Chinach, którego zadaniem jest zapewniać wysoki komfort jazdy.

Warto zwrócić uwagę na to, że Goodride z sukcesem wkracza na kolejne segmenty rynku oponiarskiego. W ofercie chińskiej marki znajduje się szeroki wybór opon zimowych, letnich i całorocznych, nie tylko do standardowych samochodów osobowych.

W szerokim portfolio Zhongce Rubber znajdują się również opony do pojazdów dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i przemysłowych, a nawet rowerów i motocykli.

Dodatkowo, dostępność opon marki Goodride na popularne rozmiary pozwoli dobrać właściwe ogumienie idealnie na swoje auto!

W ofercie Goodride odnajdą się również użytkownicy aut wyższej klasy. Oferta tanich opon do SUV-ów i samochodów z napędem na cztery koła daje korzystną alternatywę dla ogumienia droższych marek.

Opony producenta z Chin posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe, które są dowodem, że ogumienie spełnia surowe normy wymagane do bezpiecznej eksploatacji w Europie. Opony Goodride są więc bardzo dobrą propozycją dla kierowców poszukujących solidnego i dobrego ogumienia na każdy sezon w najniższej dostępnej cenie.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.