Opony zimowe Goodride | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Goodride

Goodride
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.89/6

Wyszukaj
zimowe opony
Goodride

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Goodride o producencie

Opony zimowe Goodride produkowane są przez jeden z największych chińskich koncernów. Zhongce Rubber od 1958 roku zbiera doświadczenia w zróżnicowanych warunkach pogodowych i na ich bazie produkuje ekonomiczne opony zimowe Goodride.

Nad ogumieniem na zimę pracują inżynierowie marki we współpracy z czołowymi ekspertami z Korei i Japonii. 

Dzięki temu opony zimowe marki Gooodride zyskują coraz wyższy poziom bezpieczeństwa i przyczepności na śniegu, korzystając przy tym z czołowej myśli technologicznej branży oponiarskiej.

Wielomilionowe inwestycje koncernu oraz aktywne słuchanie potrzeb kierowców sprawiły, że opony zimowe Goodride zostały docenione w ponad 100 krajach na całym świecie

Opony zimowe Goodride czy warto kupić?

Każdy model opony zimowej Goodride posiada niezbędne certyfikaty i oznaczenia jakościowe oraz spełniają wysokie normy ogumienia na zimę w Europie. 

Dodatkowo opony zimowe chińskiego producenta otrzymały oznaczenie 3PMSF, co świadczy o pomyślnym przejściu dodatkowego testu potwierdzającego przyczepność na śniegu.

Codzienna jazda na zimowych oponach marki Goodride zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Chińska marka wciąż dba o rozwój, dopracowując kluczowe parametry jazdy w zimie, takie jak skrócona droga hamowania i przyczepność, w szczególności na mokrej nawierzchni.

Z tego względu, opony na sezon zimowy z oferty Goodride sprawdzą się zarówno podczas długiej podróży, jak i krótkich tras miejskich. 

Dodatkowo, ogumienie zimowe marki Goodride charakteryzuje jedna z najniższych cen na rynku. 

Goodride jest więc świetną, budżetową alternatywą na zimę dla ogumienia droższych marek. Warto kupić opony zimowe Goodride, które wciąż zapewniają konkurencyjny poziom bezpieczeństwa i kluczowych osiągów, a przy tym są dostępne w bardzo niskiej cenie.

Najwyżej oceniane zimowe opony Goodride

Ocena
producenta

4.89/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.