Goodride RP28

Goodride
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodride RP28

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodride RP28 to opona letnia reprezentująca segment ekonomiczny, produkowana z myślą o kierowcach, którym zależy na parametrach gwarantujących bezpieczeństwo oraz na atrakcyjnej cenie. Opona została wyposażona w bieżnik symetryczny. Prosta konstrukcja pozwala na bardzo dobrą sterowność, łatwy montaż oraz równomierne zużycie.

Do jej wykonania wykorzystano zaawansowaną mieszankę gumową, zachowującą wszystkie właściwości w różnorodnych warunkach. Kombinacja odpowiednich tworzyw sprawia, że ogumienie zachowuje jednocześnie twardość i sprężystość, a także nie odkształca na rozgrzanych drogach. Dzięki temu kierowca może cieszyć się zwiększoną sterownością i stabilną jazdą podczas wykonywania zakrętów i innych manewrów.

Specjalna konstrukcja bieżnika jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne, otarcia, a przede wszystkim zużywa się powoli i równomiernie na całej powierzchni. Rozłożenie mocnych bloków redukuje hałas emitowany podczas jazdy oraz wibracje.

Szerokie rowki obwodowe są na tyle głębokie, aby szybko odprowadzać nadmiar cieczy spod opon, co bardzo pomaga zachować przyczepność podczas deszczu. Dzięki temu konstrukcja na bieżąco się osusza, a pojazd jest bardziej zabezpieczony przez zjawiskiem akwaplanacji.

Marka należy do koncernu Hangzhou Zhongce, który już od kilku dekad dostarcza klientom na całym świecie bardzo dobre ogumienie w adekwatnej cenie.

Testy opony letniej Goodride RP28

  • Test Ultimate Summer Tyre w rozmiarze 205/55 R16, opona letnia Goodride RP28 otrzymała notę zadowalającą (12. miejsce, 2020 r.). 

Dostępne rozmiary opon Goodride RP28

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.