Goodyear Eagle F1 GSD3

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Eagle F1 GSD3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Eagle F1 GSD3 to opona letnia, która zalicza się do segmentu premium, co sprawia, że jest stworzona z najwyższej jakości materiałów i pozwala na wysokie osiągi i pełnię bezpieczeństwa. Jej przeznaczeniem są samochody osobowe o dużej pojemności i mocy silnika, których kierowcy cenią sobie dynamiczną jazdę i pełną kontrolę nad pojazdem. Dostępna jest w wielu rozmiarach w granicy od 15 do 19 cali.

Zastosowano tutaj kierunkową rzeźbę bieżnika, która swoimi możliwościami pozwala na podobne osiągi do opon rajdowych typu slick. Związane jest to z licznymi lamelami i rowkami, które pomagają w zachowaniu dobrej przyczepności nawet podczas bardzo dużych prędkości. Ten typ bieżnika charakteryzuje się również świetnym drenażem wody i zanieczyszczeń, które bez odprowadzenia mogłyby być przyczyną niebezpiecznego poślizgu.

Mieszanka gumowa, na którą postawił koncern Goodyear, zachowuje dobry poziom elastyczności w bardzo szerokiej gamie temperaturowej. Przekłada się to bezpośrednio na mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzeń mechanicznych, w tym również zbyt szybkiego ścierania się bieżnika. Jest to więc kluczowe, aby zachować pełnię możliwości ogumienia na dłuższy czas.

Lekkość materiałów użytych przy produkcji Eagle F1 GS D3 jest kolejnym ważnym aspektem tego modelu. Zapewnia ona zmniejszone opory toczenia, co z kolei wpływa na redukcję ilości spalanego paliwa. Jest to opcja bardzo korzystna finansowo, która jednocześnie wspiera środowisko naturalne poprzez zmniejszoną emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Wszystko to czyni opony Goodyear Eagle F1 GSD3 świetnym wyborem na letni okres dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość ogumienia, pozwalającą na zachowanie pełnej kontroli nad pojazdem w zróżnicowanych warunkach.

Producent nie zapomniał również o zapewnieniu komfortu akustycznego, co osiągnął dzięki zoptymalizowaniu bieżnika. Model ten nie przeszedł jeszcze profesjonalnych testów porównawczych, jednak nie przeszkodziło to w jego popularności – kierowcy chwalą go za świetne osiągi i długą żywotność.

Popularne rozmiary opon Goodyear Eagle F1 GSD3

Dostępne rozmiary opon Goodyear Eagle F1 GSD3

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.