Goodyear Eagle LS2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Eagle LS2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear Eagle LS2 to letnie ogumienie zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w samochodach osobowych. Jest to produkt klasy premium, który bazuje na wielu istotnych, nowoczesnych technologiach i materiałach.

Charakteryzuje się ona doskonałymi parametrami, które w skuteczny sposób wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Model ten nadaje się do użytkowania w pojazdach klasy średniej oraz wyższej, których kierowcy preferują normalną oraz bardziej dynamiczną jazdę w zróżnicowanych warunkach letnich.

Producent zadbał o wiele praktycznych rozwiązań. Jednym z nich jest technologia Run Flat. Polega ona na specjalnym wzmocnieniu bocznych stref opon. Dzięki temu, ogumienie jest w stanie utrzymać ciężar pojazdu nawet po przebiciu i nagłej utracie ciśnienia.

Rozwiązanie to jest bardzo bezpieczne, ponieważ chroni przed groźnym wystrzeleniem opony oraz niezwykle praktyczne, ponieważ przebita opona nadal umożliwia dalszą jazdę z prędkością 80 km/h na dystansie 80 km. Można więc spokojnie dojechać do warsztatu, bez konieczności posiadania koła zapasowego.

Opony Goodyear Eagle LS2 posiadają bieżnik o asymetrycznej budowie, który bardzo dobrze spisuje się na suchych i mokrych nawierzchniach. Cztery rowki obwodowe o zaokrąglonym profilu są odpowiedzialne za efektywne i szybkie odprowadzanie wody.

Zmniejsza to znacznie ryzyko aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej. Oznacza to, że produkt ten zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo na każdej nawierzchni oraz w każdych warunkach atmosferycznych charakterystycznych dla pory letniej.

Producent opon Goodyear Eagle LS2 wykorzystał nowoczesną mieszankę wzbogaconą o krzemionkę. Dzięki temu opona jest elastyczna w różnych temperaturach oraz charakteryzuje się podwyższoną odpornością na ścieranie. Dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisków, bieżnik ściera się wolno i równo, więc opona zachowuje swoje parametry przez cały okres eksploatacji.

Stalowe opasanie i usztywnienia nylonowe to kolejne istotne elementy chroniące bieżnik przed odkształceniem w czasie dynamicznej jazdy oraz zabezpieczające oponę przed różnymi uszkodzeniami.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Eagle LS2

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.