Dunlop Arrowmax GT601 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Arrowmax GT601

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Arrowmax GT601

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Arrowmax GT601 to rozwiązanie na okres letni, które świetnie sprawdzi się w motocyklach sportowo-turystycznych. Model ten opracowany został z myślą o kierowcach, którzy doceniają wysokie osiągi na twardych nawierzchniach, nie zapominając jednak o potrzebie komfortu i bezpieczeństwa. Wszystko to zostało zapewnione dzięki implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych i sprawdzonych standardów jakości.

Brytyjska marka zawsze dba o wysoką jakość użytych materiałów, co przekłada się na bardzo wytrzymałe mieszanki gumowe. Tak jest również w tym przypadku, gdzie ogumienie jest odporne na zbyt szybkie ścieranie się, co przedłuża jego żywotność w znacznej mierze. Jednocześnie cała konstrukcja jest przez to odporna na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, czyli przecięcia i przebicia, o które bardzo łatwo na dzisiejszych drogach.

Zalety Dunlop Arrowmax GT601

Model Dunlop Arrowmax GT601 został wyposażony w autorską rzeźbę bieżnika, który sprawnie radzi sobie zarówno z mokrymi, jak i suchymi trasami. Zastosowano tutaj technologię Wide Parallel Grooves, która sprawnie radzi sobie z utrzymaniem odpowiedniej sztywności bieżnika, co przekłada się na wysoki poziom trakcji. Jednocześnie głębokie rowki pełnią tutaj funkcję drenażową, dzięki czemu woda i zanieczyszczenia są sprawnie odprowadzane, a Ty możesz cieszyć się redukcją akwaplanacji.

Wszystko to musiało zostać zwieńczone dbałością o komfort ekonomiczny, bez którego jazda nie byłaby tak przyjemna. Producent postarał się tutaj o obniżone opory toczenia, co bezpośrednio łączy się z możliwością oszczędności.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Arrowmax GT601

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.