Dunlop Elite 4 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Elite 4

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Elite 4

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Elite 4 to opona motocyklowa, znanego producenta, do motocykli typu cruiser i touring. Ogumienie Elite 4 jest dostępne w paru rozmiarach, tak na przód, jak i na tył, co powinno zaspokoić zapotrzebowanie na opony do wielu modeli motocykli.

Dunlop jest jednym z liderów rynku oponiarskiego oraz jednym z najstarszych producentów opon na świecie. Opony motocyklowe, do samochodów osobowych czy ciężarowych. To wszystko można zleźć w ofercie producenta, który od lat cieszy się niezmienną popularnością i renomą wśród kierowców.

Elite 4 wykorzystuje technologię Mutli-Tread, która jest jej najważniejszą, ale nie jedyną zaletą. W centralnej części Elite 4 mieszanka ma trochę inny skład, dzięki czemu okres eksploatacji się wydłuża. Na bokach zaś inna mieszanka poprawia przyczepność, co pozwala lepiej pokonywać zakręty i czuć się pewniej.

Najbardziej rzucającą się w oczy cechą Dunlop Elite 4 jest rzeźba bieżnika, bardzo agresywna, dzięki czemu opona ma dużą powierzchnię styku z podłożem, a długie rowki znakomicie odprowadzają wodę. Obie te cechy powodują, że nowe ogumienie od Dunlop znakomicie sprawdza się podczas jazdy na suchej oraz mokrej nawierzchni.

Dunlop Elite 4 to bardzo dobry wybór za rozsądne pieniądze, o którym przekonało się tysiące kierowców jednośladów.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Elite 4

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.