Dunlop Trailsmart

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Trailsmart

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Trailsmart to letnia opona motocyklowa klasy premium, która jest tworzona z myślą o kierowcach mających największe oczekiwania względem ogumienia. 

Model ten wyróżnia się dzięki oryginalnemu bieżnikowi, który zapewnia mu nie tylko dynamiczny wygląd, ale przede wszystkim sporą precyzję kierowania, przyczepność na zakrętach oraz skuteczny drenaż podczas opadów deszczu.

Dzięki specjalnym nacięciom nadmiar wody i błota jest szybko usuwany spod kół, zapewniając im styczność z podłożem. W rezultacie ryzyko wystąpienia akwaplanacji znacznie się zmniejsza, a jazda w trudnych warunkach pogodowych jest bezpieczniejsza.

Konstruktorzy wykorzystali w tym wypadku nowoczesną mieszankę gumową, która zachowuje wszelkie parametry bez względu na zastane warunki. Dzięki temu nawet jazda po gorącym asfalcie nie prowadzi do utraty koniecznej twardości.

Warto podkreślić, że jest t opona bezdętkowa, a więc w razie jej przebicia powietrze uchodzi równomiernie, a sterowność maleje stopniowo i powoli, co zwiększa bezpieczeństwo kierowcy.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Trailsmart

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.