Dunlop GeoMax MX12 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop GeoMax MX12

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GeoMax MX12

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop GeoMax MX12 powstał na podstawie starszego modelu MX11. Przedsiębiorstwo postawiło tu na jeszcze większy rozwój mieszkanki pod kątem osiągów na luźnej nawierzchni.

Cechy szczególne tego ogumienia uwidaczniają się w ciężkim terenie. Błotniste drogi, wąwozy, liczne przeszkody w postaci sypkich i grząskich terenów nie są żadnym problemem dla GeoMax MX12. Jej właściwości pozwalają na pełną kontrolę nad maszyną w tak ekstremalnych sytuacjach.

Technologie użyte w tym modelu zapewniają najnowocześniejsze systemy, które czynią tę oponę motocyklową jeszcze bardziej odporną na wszelkie trudności napotykane na bezdrożach.

Bieżnik został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapobiegać zapadaniu się opony na grząskich ścieżkach. Szczególnie jest to ważne przy ciężkich motocyklach crossowych.

Układ klocków V-block zoptymalizowany jest pod kątem osiągania jak największych korzyści, jeśli chodzi o trakcję. Klocki rozmieszczone są pod różnymi kątami na gumie. Zwiększa to stabilność podczas hamowania i przyczepność w zakrętach.

Popularne rozmiary opon Dunlop GeoMax MX12

Dostępne rozmiary opon Dunlop GeoMax MX12

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.