Dunlop GeoMax MX33

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GeoMax MX33

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop GeoMax MX33 to opona motocyklowa przeznaczona dla klasy Motocross. Spisuje się wyśmienicie w mocnych crossach o największych pojemnościach. Zarówno dwu, jak i czterosuwowe silniki wykorzystują w pełni swoją moc dzięki tej oponie. Pokazują cały potencjał ukryty w tej mieszance.

Opona ta idealnie nadaje się na miękkie i pośrednie warunki terenowe. Z powodzeniem może być wykorzystywana w zawodach rangi FIM Motocross. Luźne piaszczyste tereny nie są żadną przeszkodą dla tego typu ogumienia. Fenomenalnie radzi sobie z najbardziej kopnym piaskiem i grząskim błotem.

Dunlop GeoMax MX33 najważniejsze cechy

Znakomita mieszanka gumy Dunlop GeoMax MX33 została opracowana w laboratorium firmy Dunlop. To kompromis użytej krzemionki i kauczuku odpowiedzialne za zachowanie się na dwóch różnych podłożach. Miękkość opony sprawia, że doskonale przylega do podłoża. Ścieralność gumy jest również zachowana na najwyższym możliwym poziomie.

Układ klocków na powierzchni opony odpowiedzialny jest za perfekcyjną trakcję i hamowanie. Rozszerzające się kostki bieżnika pomagają w wytrzymałości. Znoszą idealnie duże obciążenia. Bieżnik nie zużywa się dzięki temu w szybkim tempie. Guma nie pęka poprzez zastosowanie łączników między klockami na barkach.

Duże rozstawy kostek bieżnika odpowiada za precyzyjne wgryzanie się w ziemię i dawanie kontrolowanej trakcji w poślizgu. W zakrętach ogumienie to również jest przewidywalne. Kierowca crossa może z dużą pewnością pokonywać okrążenia toru. Hamowanie jest bardzo stabilne, to szczególnie ważne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas zawodów.

Dostępne rozmiary opon Dunlop GeoMax MX33

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.