Dunlop GeoMax AT81 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop GeoMax AT81

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GeoMax AT81

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop GeoMax AT81 to opona motocyklowa przeznaczona do jazdy po nierównym terenie. Ogumienie powstało przy współpracy z największymi gwiazdami National Enduro, co stanowi gwarancje jego wysokiej jakości. Prezentowana opona cechuje się bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, które mogą się przytrafić podczas tego typu jazdy.

Ogumienie Dunlop GeoMax AT81 zapewnia dobrą przyczepność podczas jazdy na różnego rodzaju nawierzchniach. Zda egzamin na piasku, kamieniach oraz na leśnej drodze. Poprzeczne rowki na bokach bieżnika minimalizuje ryzyko poślizgu i zwiększają trwałość prezentowanego modelu. Dzięki nowoczesnym technologią wytrzymałość opony idzie w parze z możliwością bezpiecznej i szybkiej jazdy w trudnych warunkach.

Karkas w modelu Dunlop GeoMax AT81 zawiera aż cztery warstwy nylonowe, co ma pozytywny wpływ na żywotność prezentowanego ogumienia. Podobnie jak inne wyroby marki Dunlop opisywana opona zapewnia najwyższy standard jakości i bezpieczeństwa. Stanowi popularny wybór wśród profesjonalnych zawodników oraz amatorów jazdy terenowej.

Popularne rozmiary opon Dunlop GeoMax AT81

Dostępne rozmiary opon Dunlop GeoMax AT81

18 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.