Dunlop SportMax GP Racer D212 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop SportMax GP Racer D212

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SportMax GP Racer D212

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SportMax GP Racer D212 jest super sportową oponą motocyklową wyprodukowaną przez niemiecki koncern. Została ona zaprojektowana w studiu odpowiedzialnym za osiągi wyścigowe.

Jest to wersja drogowa przeniesiona wręcz z torów wyścigowych na drogi publiczne. Inspirowana wyścigami Isle of Man TT, została opracowana na podstawie wyścigowej opony D212 GP Pro. Jej specjalna budowa pozwala na wyczynową jazdę. Nadaję się także do amatorskich wyścigów.

Właściwości SportMax GP Racer D212 nie odbiegają dużo od starszego wyczynowego brata. Są przeniesione ze sportu motorowego praktycznie w 100% z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Ta wytrzymała guma potrafi wystarczyć na długi okres użytkowania. Zużywa się w sposób równomierny z zachowaniem swoich cech. Wytrzyma każdy wyścig długodystansowy.

Cechy opony Dunlop SportMax GP Racer D212

Mieszanka gumy opon Dunlop SportMax GP Racer D212 odpowiedzialna jest za fenomenalne osiągi na suchym torze. Dokładniej, to aż dwa rodzaje mieszanki użyte na zewnętrznej i wewnętrznej stronie pomagają pokonywać zakręty w szybkim tempie. Przyczepność zawsze zmienia się w zależności od jazdy na wprost lub w zakrętach. Dostosowuje się w sposób dynamiczny do zmian kierunku jazdy.

Ten rodzaj sportowego ogumienia został wyposażony także w unikatowy opracowany przez firmę Dunlop system NTEC. To specjalna budowa ze wzmocnieniami karkasu opony, która odpowiedzialna jest za dane ciśnienie w kole.

Takie rozwiązanie umożliwia szybkie dostosowywanie się gumy do panujących warunków na torze. Ciśnienie może być regulowane podczas wyścigu, zwiększając zakres styku opony z powierzchnią asfaltu, co daje większe możliwości dla przyczepności.

Dostępne rozmiary opon Dunlop SportMax GP Racer D212

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.