Dunlop Sportsmart TT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Sportsmart TT

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Sportsmart TT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Sportsmart TT zostało zaprojektowane z myślą o połączeniu jazdy sportowej na torach ze spokojną jazdą z zachowaniem przepisów drogowych po ulicach miast. Ta wszechstronność została osiągnięta w 100% przez znanego niemieckiego producenta i klienci mogą teraz korzystać w pełni z tego modelu.

Opona ta wykorzystuje w swojej budowie wszystkie najnowsze zdobycze techniki. Charakteryzuje się doskonałymi osiągami zarówno podczas wyścigu, jak i drogowej przejażdżce. Najlepsi inżynierowie Dunlop przenieśli wszystko, co najlepsze w wyczynowej oponie i zamknęli to w drogowej odsłonie.

Atuty opony Dunlop Sportsmart TT

Użyta w oponach Dunlop Sportsmart TT technologia Dynamic Front Formula (DFF) sprawia, że kontrola i prowadzenie odbywa się na najwyższym możliwym poziomie. W zależności od warunków panujących na jezdni Sportsmart TT zachowuje się zawsze przewidywalnie i daje poczucie pełnej kontroli nad motocyklem.

Ogumienie to zostało sklasyfikowane przez producenta pomiędzy super wyścigowym modelem GP Racer D212 a mieszanką nastawioną bardziej na drogi publiczne SportSmart 2 Max. Podział przeznaczenia tego rodzaju opony wynosi pół na pół. Jednak liczne testy pokazują, że bliżej jej do wyścigowych osiągów niż jazdy w mieście.

Guma ta jest przeznaczona dla motocykli klasy Hypersport. Te bestie świetnie wykorzystują wszelkie parametry opony Dunlop Sportsmart TT, która daje się prowadzić znakomicie na szybkich torach i zachowuje przy tym optymalne temperatury gumy. System Speed Vent Tread odpowiada za unikanie przegrzania opony. To na nowo zaprojektowany aerodynamiczny bieżnik z rowkowaniem odpowiedzialnym za chłodzenie.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Sportsmart TT

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.