Dunlop Sportsmart MK3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Sportsmart MK3

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Sportsmart MK3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Sportsmart MK3 weszło na rynek oponiarski z wielkim impetem. To kolejna odsłona usportowionego ogumienia w rodzinie Sportsmart tego niemieckiego potentata. Usadowione jest ono między Sportsmart Max 2 a Sportsmart TT. Według producenta zastępuje ten pierwszy model.

Te opony charakteryzują się sportowym bieżnikiem i właściwościami proponując wykorzystanie ich na torze. Mieszanka jednak ma starczać na długo w drogowych warunkach, więc głównym ich założeniem jest idealne radzenie sobie w miejskich i wyprawowych warunkach. Są one wysoce odporne na mokrych nawierzchniach i zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa.

Z tymi oponami świetnie będą radzić sobie motocykle sportowe i sportowo-rekreacyjne. Dedykowane są również dla bike nakedów. Przeznaczenie tego ogumienia zamyka się w 90% na drogi publiczne i 10% na tory wyścigowe.

Mówi to o możliwościach tej gumy i o tym, że kierowcy jeżdżący na co dzień po zwykłych drogach mogą także wykorzystać Sportsmart MK3 na sportowym torze. To znakomita opcja dla tych, którzy chcą poczuć emocje i użyć całego potencjału swojej maszyny w bezpiecznych okolicznościach.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Sportsmart MK3

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.